Supernova

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRepublika Wnętrz - Grupa

Ceny od: 5 990 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Supernova dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
G 1.1
3
74,21 m²
1
444 517 zł5 990 zł/m²
H 1.2
3
74,21 m²
1
444 517 zł5 990 zł/m²
I 2.2
3
70,3 m²
2
421 097 zł5 990 zł/m²

Opis Inwestycji

SUPERNOVA – to wyjątkowa inwestycja położona na Muchoborze Wielkim, przy ul. Gagarina skierowana do wymagających klientów, wyróżniająca się elegancką i nowoczesną architekturą. Podział przestrzeni został tak zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania singli, par i rodzin z dziećmi. Budynek podzielony został na 9 segmentów z wygodnymi windami, co nadaje inwestycji kameralnego charakteru. Położenie w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy zapewnia ciszę i spokój, a wewnętrzne patio z placem zabaw i miejscami do wypoczynku, da mieszkańcom własną przestrzeń także na zewnątrz.Szczególną uwagę zwróciliśmy na to, aby układy pomieszczeń dawały przyszłym mieszkańcom komfort, przestrzeń i ergonomię. Lokale na parterze będą posiadały zielone ogródki,a każde z mieszkań na wyższych piętrach jeden, dwa, a nawet trzy balkony. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano 98 miejsc parkingowych oraz 34 komórki lokatorskie. Nowoczesny styl architektury budynku uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu na elewacji nie tylko tynków w stonowanej kolorystyce, ale także ozdobnych płyt, które całościowo współgrają z przeszkleniami i wykończeniem balkonów. Klatki schodowe oraz części wspólne budynku utrzymane są w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją zewnętrzną.

Inwestycja Supernova znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina (7.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja Supernova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Supernova pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 70 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 5 990 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 do 74 m2 w cenie od 421 097 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Republika Wnętrz - Grupa przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc)

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (34).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 70 do 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 421 097 do 444 517 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 990 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Supernova

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Supernova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pediatra Maciej Puławski w odległości 230 m, NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Supernova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Lidl, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Supernova w odległości 190 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 23.05.2017

Data aktualizacji: 19.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie