MicroKlimat
Oferta archiwalna
MICROapartamenty i KLIMATyczne mieszkania
Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Republika Wnętrz - Grupa
Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa
Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 75 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
MicroKlimat
Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- usługi w budynku
- winda
- Standard deweloperski
- Wykończenie pod klucz
Przyroda w okolicy
- 3 parki w okolicy
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski, wykończenie pod klucz Lokale wykończone pod klucz:
H2.7
H2.8
H2.9
H2.10
H2.11
H2.12
H2.13
H2.14
H2.16
H2.17 |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Typ nieruchomości: |
Zobacz video z inwestycji
Opis inwestycji
MICROapartamenty inwestycyjne i KLIMATyczne mieszkania to nasza odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości.
Po pierwsze idealna lokalizacja, Krzyki Gaj, w niewielkiej odległości od centrum miasta, w zasięgu większości wrocławskich uczelni, z doskonałym węzłem komunikacyjnym i pełną infrastrukturą na miejscu to najlepsze miejsce do życia w dużym mieście.
Po drugie nowoczesny i komfortowy siedmiopiętrowy budynek z windami i zapleczem garażowym podzielony funkcyjnie na część z mikroapartamentami inwestycyjnymi i część z klimatycznymi 2-3 pokojowymi mieszkaniami.
Nowa jakość – niestandardowe podejście do projektu dało w efekcie prac naszych doświadczonych architektów funkcjonalny i przyjazny w użytkowaniu budynek, a gra kolorów i murale na elewacjach zewnętrznych wyróżniają nas spośród dziesiątek nowych inwestycji na wrocławskim rynku.
MIKROAPARTAMENTY – 202 lokale składające się z jednego pokoju z aneksem kuchennym i balkonem oraz łazienką o powierzchniach między 23 m2 a 47 m2. Każdy klimatyzowany, komfortowo, ergonomicznie i funkcjonalnie urządzony z wykorzystaniem każdego centymetra kwadratowego powierzchni to idealne lokum dla studentów, singli, młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę w dużym mieście, a także biznesmenów i turystów korzystających okazjonalnie z najmu krótkoterminowego, czyli najlepsza w dzisiejszych realiach oferta dla inwestorów.
KLIMATYCZNE MIESZKANIA- To 61 mieszkań położonych w oddzielnym skrzydle budynku (każde z balkonem) oddawanych w stanie deweloperskim do własnej aranżacji przyszłych mieszkańców.
Świetna lokalizacja dla par i rodzin z dziećmi, w okolicy bogata oferta żłobków, `przedszkoli, szkół, basen i fitness, sklepy i usługi, przychodnie , restauracje i Park Południowy – idealne miejsce do wypoczynku i spacerów bez konieczności dalekich eskapad za miasto. Krzyki Gaj to lubiane przez wrocławian osiedle, którzy doceniają dobre strony miejskiego życia w okolicy centrum.
W sprzedaży pozostało już tylko jedno mieszkanie C3.4 w części mieszkalnej i mniej niż 1/3 lokali inwestycyjnych. Wszystkie mieszkania oraz mikroapartamenty są gotowe do odbioru.
Inwestycja MicroKlimat znajduje się na Gaju, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.
Inwestycja MicroKlimat została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Aktualnie w inwestycji MicroKlimat nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców MicroKlimat deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
Pobliskie lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Bieńkowice (1 oferta)
- Mieszkania na sprzedaż Bierdzany (164 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Borek (47 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Brochów (105 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Huby (181 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Jagodno (176 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Klecina (15 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Księże Małe (107 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Księże Wielkie (34 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Ołtaszyn (102 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Opatowice (83 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Osiedle Krzyki (22 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Partynice (311 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Południe (515 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Przedmieście Oławskie (100 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Rakowiec (206 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Tarnogaj (351 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Wilczy Kąt (163 oferty)
Inwestycje w pobliżu na Gaju
- Armii Krajowej 7 etap II (26 ofert)
- Działkowa 68 (18 ofert)
- Apartamenty Świeradowska (15 ofert)
- Vivre (11 ofert)
- Hubska 100 etap 2 (20 ofert)
- Hubska 100 (3 oferty)
- Nyska Residence (14 ofert)
- Nowa Pabianicka (49 ofert)
- Sudea (47 ofert)
- Piękna Vita (29 ofert)
- Pawia od Nowa (5 ofert)
- Nowe Centrum Południowe etap IV (93 oferty)





