Życzliwa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Między Parkami (433 m dalej)

Inwestycja Między Parkami znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa (5,6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera LC Corp S.A.. Inwestycja Między Parkami została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchni 47 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa (5,6 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 8 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Między Parkami
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 47 m2
 • Liczba pokoi: 2
LC Corp S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Zielone Bulwary (473 m dalej)

Inwestycja Zielone Bulwary znajduje się na Klecinie, ul. Dożynkowa (5,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Murapol S.A.. Inwestycja Zielone Bulwary jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 422 lokale mieszkalne o powierzchniach od 28 do 55 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa (5,9 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Zielone Bulwary
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 152
 • Powierzchnia: 28 - 55 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Murapol S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Słoneczny Zakątek (515 m dalej)

Inwestycja Słoneczny Zakątek znajduje się na Krzykach, ul. Skarbców (5,1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A.. Inwestycja Słoneczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 135 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 100 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Osiedle Krzyki, ul. Skarbców (5,1 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 364 zł/m2

Inwestycja polecana

Słoneczny Zakątek
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 79
 • Powierzchnia: 35 - 100 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
WPBM Mój Dom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Mieszkaj nowocześnie
Nowoczesna prosta bryła budynku na planie litery U z łagodnie rozszerzającym się w kierunku południowym dziedzińcem zapewnia optymalne doświetlenie mieszkań i wytworzenie strefy prywatnej wewnątrz dziedzińca, który od południa domyka istniejącą zabudowę.
Budynek zostanie wyposażony w nowoczesne i przemyślane rozwiązania, takie jak choćby sieć lokalna w każdym z mieszkań z możliwością włączenia do Internetu łączami o dużej przepustowości, czy system otwierania drzwi kartami zbliżeniowymi .
Mieszkaj blisko
Krzyki wyróżnia dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa i transportowa. W okolicy są dwie pętle tramwajowe obejmujące kilka linii przecinających centrum oraz kilkanaście autobusowych. Główne arterie umożliwiają sprawny dojazd autem do centrum miasta, które dzięki rozciągnięciu miasta wzdłuż odry, jest stosunkowo blisko. Blisko jest również do obwodnicy śródmiejskiej, którą bez większych problemów możemy dotrzeć do zachodnich i północnych dzielnic miasta.
Stąd również szybko dostaniemy się do autostrady A4 a także AOW, które razem umożliwiają nam sprawne podróżowanie zarówno na południe w stronę gór, gdzie znajduje się większość atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, ale także w pozostałych kierunkach – omijając miasto.

Mieszkaj bezpiecznie
Życzliwa 16 to 100% ochrony nabywcy – gwarancje niezmienności ceny i warunków umowy, – pewne terminy realizacji inwestycji i świadczeń wynikających z umowy.

Grupa PROFIT Development jest sprawdzonym deweloperem, który nieprzerwanie od ponad 11 lat działa na rynku. W tym czasie zrealizowaliśmy 16 inwestycji, w ramach, których powstało ponad 1700 mieszkań

Inwestycja Życzliwa znajduje się na Krzykach, ul. Życzliwa (5,6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Życzliwa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych mieszkań . Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Życzliwa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, monitoring.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Życzliwa

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 150 metrów od inwestycji Życzliwa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Skarbowców (16500).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Życzliwa znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 650 m, Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 950 m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 1 200 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 550 m Róża Wiatrów s.c. Apteka, w odległości 550 m Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Biesiadowo w odległości 300 m, Pub & Restaurant SiSi w odległości 400 m, Restauracja Della Casa w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Aleksandra. Studio wellness w odległości 450 m, Cantienica Studio w odległości 550 m, Body Slim. Club fitness w odległości 750 m.

Data publikacji: 23 maja 2013 11:06

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:27

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!