Praga 17

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mlądzka, oferowane bezpośrednio przez

PROFIT Development

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Mlądzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 534 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Praga 17

5 zdjęć

Praga 17
Praga 17
Praga 17
Praga 17

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Praga 17 logo

Praga 17 to nowa inwestycja na mapie Warszawy.

Oferujemy mieszkania o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), których dodatkowym atutem będą ogródki i tarasy oraz przestronne balkony i loggie.

We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano panoramiczne okna dające maksymalne doświetlenie pomieszczeń z uwzględnieniem kuchni oraz aneksów kuchennych. Miejsca parkingowe dla mieszkańców zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, na którym znajdować się również będą komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w windy oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem dla mieszkańców będzie oświetlone zielone patio.

Inwestycja Praga 17 znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Praga 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Praga 17 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Otoczona zielenią inwestycja powstaje przy ul. Mlądzkiej, tuż przy głównych szlakach komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, tj. ul. Grochowskiej i ul. Ostrobramskiej na terenie dzielnicy Praga Południe. To miejsce, gdzie żyje się wygodnie i bezpiecznie wśród ciszy i zieleni, z bogatą infrastrukturą miejską. Liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie, szpital, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci - to wszystko znajduje się w pobliżu inwestycji. W niedalekim sąsiedztwie mieści się również Centrum Handlowe King Cross Praga oraz Promenada z multipleksem Cinema City, a także z lodowiskiem działającym w sezonie zimowym. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą ponadto liczne ścieżki rowerowe, basen, kluby fitness czy plenerowe siłownie. W odległości ok. 300 m znajduje się Park Znicza z dwoma placami zabaw dla starszych i młodszych dzieci, z fontanną oraz całodobową ochroną. Położenie inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwoli na dotarcie do Śródmieścia Warszawy w około 20 minut.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Praga 17?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Praga 17 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1043 metrów od inwestycji Praga 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Praga 17 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Praga 17 znajduje się 69 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 "Grochowiaczek" w odległości 94 m, przedszkole w odległości 99 m, Integracyjne Przedszkole Niepubliczne "Zaczarowany Ołówek" w odległości 288 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Praga 17 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Reh-Medica w odległości 77 m, Petra Medica Rehabilitacja w odległości 147 m, Europejskie Centrum Zdrowia Grochów w odległości 228 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Praga 17 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 44 m znajduje się Lidl, w odległości 121 m znajduje się Auchan Easy, w odległości 145 m znajduje się Kryspol - sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Praga 17 w odległości 48 m znajduje się Reh-Medica, w odległości 346 m znajduje się boisko / kort, w odległości 385 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: