Praga 17

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 872 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Omulewska (114 m dalej)

Inwestycja Omulewska znajduje się na Grochowie, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Omulewska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 453 lokale mieszkalne o powierzchniach od 29 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Omulewska
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 61
 • Powierzchnia: 29 - 90 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Matexi Polska Sp. Z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Karczewska 16 (313 m dalej)

Inwestycja Karczewska 16 znajduje się na Grochowie, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera SP Invest. Inwestycja Karczewska 16 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 45 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Karczewska 16
 • Termin oddania: 1 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 45 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
SP Invest
Mieszkania spełniające kryteria

Kiprów (566 m dalej)

Inwestycja Kiprów znajduje się na Grochowie, ul. Kiprów 30 (6,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Cogik SP. z o.o.. Inwestycja Kiprów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchni 45 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Kiprów 30 (6,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 800 zł/m2

Inwestycja polecana

Kiprów
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 45 m2
 • Liczba pokoi: 2
Cogik SP. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria
Praga 17

Praga 17 to nowa inwestycja na mapie Warszawy.

Oferujemy mieszkania o powierzchni od 26 do 74 m2 (1-, 2-, 3- i 4-pokojowe), których dodatkowym atutem będą ogródki i tarasy oraz przestronne balkony i loggie.

We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano panoramiczne okna dające maksymalne doświetlenie pomieszczeń z uwzględnieniem kuchni oraz aneksów kuchennych. Miejsca parkingowe dla mieszkańców zapewniać będzie wielostanowiskowy garaż podziemny, na którym znajdować się również będą komórki lokatorskie. Budynek wyposażony jest w windy oraz podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym atutem dla mieszkańców będzie oświetlone zielone patio.

Inwestycja Praga 17 znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Praga 17 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań. Budynek posiada od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Praga 17 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (239 miejsc).
Udogodnienia: internet, tv kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Praga 17

Otoczona zielenią inwestycja powstaje przy ul. Mlądzkiej, tuż przy głównych szlakach komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, tj. ul. Grochowskiej i ul. Ostrobramskiej na terenie dzielnicy Praga Południe. To miejsce, gdzie żyje się wygodnie i bezpiecznie wśród ciszy i zieleni, z bogatą infrastrukturą miejską. Liczne sklepy, punkty usługowe, przychodnie, szpital, szkoły, przedszkola, place zabaw dla dzieci - to wszystko znajduje się w pobliżu inwestycji. W niedalekim sąsiedztwie mieści się również Centrum Handlowe King Cross Praga oraz Promenada z multipleksem Cinema City, a także z lodowiskiem działającym w sezonie zimowym. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszą ponadto liczne ścieżki rowerowe, basen, kluby fitness czy plenerowe siłownie. W odległości ok. 300 m znajduje się Park Znicza z dwoma placami zabaw dla starszych i młodszych dzieci, z fontanną oraz całodobową ochroną. Położenie inwestycji zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej pozwoli na dotarcie do Śródmieścia Warszawy w około 20 minut.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 150 metrów od inwestycji Praga 17 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pl.Szembeka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Praga 17 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne Agatka - filia w odległości 100 m, Zaczarowany Ołówek w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m AMS Logopeda, w odległości 150 m Dicto logopedia, w odległości 150 m Pofam-Poznań.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Lidl Polska Sklepy Spożywcze w odległości 100 m, BZWBK w odległości 150 m, Bank Zachodni WBK. Bankomat w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik w odległości 450 m, Energy Fitness Club Grochów w odległości 500 m, Energy Fitness Club w odległości 500 m.

Data publikacji: 05 kwietnia 2016 14:23

Data aktualizacji: 06 czerwca 2018 17:39

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi PROFIT Development Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Praga 17

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie