Kwadrat etap II

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Grabiszyńska, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Kwadrat etap II

10 zdjęć

Kwadrat etap II
Kwadrat etap II
Kwadrat etap II
Kwadrat etap II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

KWADRAT to osiedle, realizowane w dwóch etapach, które będzie liczyć około 300 mieszkań. W pierwszym etapie, od strony Grabiszyńskiej, powstał budynek składający się z 82 mieszkań i 74 lokali użytkowych. II etap inwestycji zaprojektowany na planie kwadratu z przecięciem na ścianie północnej, powstanie od strony ul. Inżynierskiej i oddany zostanie do marca 2020 r..

W ofercie II etapu inwestycji znajdują się lokale 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 22 do 108 m² (94 mieszkania oraz 69 lokali użytkowych o przeznaczeniu hotelowym). Wszystkie będą posiadały balkony, loggie lub tarasy. Osiedle wyróżnia się nowoczesną estetyką budynków, w której zwracają uwagę materiały takie jak szkło, stal i płytki klinkierowe oraz starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

Inwestycja Kwadrat etap II znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (3.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Kwadrat etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Kwadrat etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 3 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: cena: 3 000 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: cena: 25 000 zł.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwadrat etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwadrat etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kwadrat etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inżynierska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kwadrat etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwadrat etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 59 w odległości 230 m, Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu Kolorowa Akademia w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Nr 109 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwadrat etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Biogenes w odległości 380 m, Medycyna pracy w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwadrat etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwadrat etap II w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2019
Data aktualizacji: 01.08.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: