Kwadrat etap II

Condohotel
GOTOWE DO ODBIORU

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPROFIT Development

Ceny od: 8 390 zł brutto/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty znajdujące się w inwestycji Kwadrat etap II są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących najmu na np. pobyt wakacyjny lub podróż służbową. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Kwadrat etap II dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
H-311
1
61,07 m²
2
H-504
2
33,61 m²
4

Opis Inwestycji

KWADRAT to osiedle, realizowane w dwóch etapach, które będzie liczyć około 300 mieszkań. W pierwszym etapie, od strony Grabiszyńskiej, powstał budynek składający się z 82 mieszkań i 74 lokali użytkowych. II etap inwestycji zaprojektowany na planie kwadratu z przecięciem na ścianie północnej, powstanie od strony ul. Inżynierskiej i oddany zostanie do marca 2020 r..W ofercie II etapu inwestycji znajdują się lokale 1- 2- 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 22 do 108 m² (94 mieszkania oraz 69 lokali użytkowych o przeznaczeniu hotelowym). Wszystkie będą posiadały balkony, loggie lub tarasy. Osiedle wyróżnia się nowoczesną estetyką budynków, w której zwracają uwagę materiały takie jak szkło, stal i płytki klinkierowe oraz starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.

Inwestycja Kwadrat etap II znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (3.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Kwadrat etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Kwadrat etap II pozostały na sprzedaż 2 apartamenty o powierzchniach od 34 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 8 390 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 61 m2 w cenie od 512 377 zł (1 apartament)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 m2 w cenie od 308 875 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 3 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena: 3 000 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: cena: 25 000 zł.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Condohotel

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 2 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 34 do 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 308 875 do 512 377 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 390 do 9 190 zł.
Opis płatności:płatność w harmonogramie ratalnym.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kwadrat etap II

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwadrat etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Kwadrat etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inżynierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwadrat etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 59 w odległości 230 m, Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu Kolorowa Akademia w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Nr 109 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwadrat etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Biogenes w odległości 380 m, Medycyna pracy w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwadrat etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwadrat etap II w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 10.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie