Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Willa Krzemieniecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krzemieniecka, oferowane bezpośrednio przez

Probitas Invest

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Krzemieniecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa KrzemienieckaWilla Krzemieniecka

15 zdjęć

Willa Krzemieniecka
Willa Krzemieniecka
Willa Krzemieniecka
Willa Krzemieniecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Standard deweloperski podwyższony, na gotowo - osprzęt elektryczny, grzejniki, parapety, ściany i sufity malowane dwukrotnie na biało, wysokiej klasy piec gazowy w każdym mieszkaniu, balkony wykończone betonem architektonicznym i szkłem hartowanym, wyposażone w oświetlenie, mała architektura - ławeczki, oświetlenie i nasadzenia na terenach zielonych, w mieszkaniach dwupoziomowych schody dębowe w cenie, mieszkania wyposażone w wideodomofony, rolety w mieszkaniach na parterze, osiedle zamknięte, bezpieczne z własnym placem zabaw, eleganckie klatki schodowe, wiele elementów wykonanych z dużą dbałością o szczegóły.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Dogodnie zlokalizowane przy każdym mieszkaniu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : miejsca postojowe pod wiatami

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Willa Krzemieniecka logo

Willa Krzemieniecka to kameralne osiedle w atrakcyjnej części Wrocławia. Wille miejskie znajdujące się na styku budownictwa jedno i wielorodzinnego, inwestycja łączy największe zalety dwóch typów zabudowy - komfort z dostępnością.

Dogodne sąsiedztwo centrum miasta i głównych arterii jak S8 i A4, niska zabudowa i zieleń wokół sprawiają, że Willa Krzemieniecka to wymarzone miejsce dla ceniących spokój mieszkańców Wrocławia.

Na zamknięty kompleks składa się 9 nowoczesnych willi miejskich sześcio- i czterorodzinnych, w których znajduje się tylko 50 przestronnych mieszkań. Każde z nich jest rozkładowe i doświetlone przynajmniej z dwóch stron. Mieszkania na parterze urzekną Państwa swoimi zielonymi, przestronnymi ogródkami, na kolejnych piętrach zaprojektowano nowoczesne balkony wykończone betonem architektonicznym.

Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe. Mieszkania zaprojektowane zostały tak, aby umożliwić łatwą aranżację wnętrza i dostosowanie do potrzeb mieszkańców. Przyszły właściciel ma możliwość wyboru wariantu dwu-, trzy- lub czteropokojowego rozkładu lokalu.

Willa Krzemieniecka to nowoczesna bryła budynków, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Przydomowe ogródki, plac zabaw i otoczenie zieleni to gwarancja pełnego relaksu z dala od zgiełku miasta.

Inwestycja Willa Krzemieniecka znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Krzemieniecka (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Probitas Invest.

Inwestycja Willa Krzemieniecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Krzemieniecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Probitas Invest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Dogodnie zlokalizowane przy każdym mieszkaniu.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Krzemieniecka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Krzemieniecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 790 metrów od inwestycji Willa Krzemieniecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Krzemieniecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Krzemieniecka znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Salezjanek w odległości 125 m, przedszkole w odległości 146 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Krzemieniecka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Margo w odległości 326 m, Dental Team w odległości 327 m, Ekodent w odległości 342 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Krzemieniecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 93 m znajduje się Stokrotka, w odległości 159 m znajduje się Żabka, w odległości 181 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Krzemieniecka w odległości 205 m znajduje się boisko / kort, w odległości 214 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 255 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023