Fotoplastykon

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 416 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielony Widok(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórze (6.2 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 750 brutto/m2
  Zielony Widok
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 29 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Robyg Grupa Deweloperska
 • Stacja Nowy Gdańsk(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Lawendowe Wzgórza (5.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 600 brutto/m2
  Stacja Nowy Gdańsk
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 131
  Powierzchnia: 27 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Robyg Grupa Deweloperska
 • Lawendowe Wzgórza(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Jasień, ul. Jabłoniowa (5.7 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 6 500 brutto/m2
  Lawendowe Wzgórza
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 28 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Robyg Grupa Deweloperska

Opis Inwestycji

Fotoplastykon - ul. Guderskiego/ róg ul. FlisykowskiegoKameralne osiedle (tylko 8 budynków!), położone na słonecznym wzgórzu, 100 metrów od jeziora i tylko 14 minut od centrum GdańskaDUŻY WYBÓR MAŁYCH MIESZKAŃ• 1 pok. od 28m2 , 2 pok. od 35m2, 3 pok. od 50m2, 4 pok. od 73m2• Wysokość mieszkań: do 3,2m (można dobudować antresolę)• Duże tarasy i balkony z widokiem na jezioroTYLKO 8 BUDYNKÓW• Niska zabudowa: 3 - 4 piętra• Położenie na słonecznym wzgórzu, 100 metrów od jeziora• Duży dziedziniec z zielenią, placami zabaw i siłownią• Unikalna architektura (jedyna taka w Gdańsku!)KOMFORT• Ciche windy• Podziemne garaże• Wózkownie i rowerownie• Wentylacja mechanicznaTerminy oddania do użytkowania:II etap - II kwartał 2020III etap - III kwartał 2020

Inwestycja Fotoplastykon znajduje się na Jasieniu, ul. Flisykowskiego (6.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Fotoplastykon jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 312 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fotoplastykon pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 80 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 312 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, usługi w budynku, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Fotoplastykon

14 MINUT OD ŚRÓDMIEŚCIA • Szybki wjazd na obwodnicę (4 min.) • 600 metrów do Morskiego Parku Handlowego i Fashion House ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY Polnord – we współpracy z Miastem Gdańsk - wybuduje ulicę Flisykowskiego; powstanie tu droga asfaltowa. Do Bazy Priorytetów Inwestycyjnych Gdańska, które mają zostać zrealizowane do 2023 roku, wpisano trzy inwestycje drogowe: • Ul. Nowa Jabłoniowa (z wydzielonym bus pasem) zapewni mieszkańcom Fotoplastykonu szybki dostęp do nowego węzła autobusowego i tramwajowego • Ul. Nowa Bulońska ułatwi dostęp do planowanego przedszkola i szkoły • Ul. Nowa Warszawska - początkowo w formie trasy tramwajowej, a docelowo także samochodowej – skróci czas dojazdu do centrum

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fotoplastykon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Fotoplastykon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rębowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fotoplastykon znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Małe Lwy Jasień w odległości 20 m, "Baśniowa Akademia" Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fotoplastykon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Piotr i Paweł.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fotoplastykon w odległości 300 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 470 m znajduje się Tiger Gym.

Data publikacji: 25.05.2017

Data aktualizacji: 10.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie