Ritmo Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Śliwowa, oferowane bezpośrednio przez PCG Sp. z o.o. sp. k.

Wrocław, Fabryczna, Maślice, Al. Śliwowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Ritmo Park

5 zdjęć

Ritmo Park
Ritmo Park
Ritmo Park
Ritmo Park

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Śliwowa etap II
  od: 6 210 zł/m2

  Osiedle Śliwowa etap II

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  Aleja Śliwowa
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 65 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Osada Kolorowa
  od: 4 284 zł/m2

  Osada Kolorowa

  Omega Buildings Sp. z o.o. B Sp.k

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 54-118 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 2-4
 • Osiedle Śliwowa
  od: 6 426 zł/m2

  Osiedle Śliwowa

  INTER-ES Deweloper

  Mieszkanie Maślice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Maślicka
  8.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 121 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 5

Opis Inwestycji

Idea? Stworzyć lepszą przestrzeń do życia.

Ritmo Park jest odpowiedzią na aktualny trend w wyborze mieszkania. Jest połączeniem nowoczesności w architekturze z bezcennymi, naturalnymi walorami lokalizacji. Osiedle powstaje w zachodniej dzielnicy Wrocławia – obecnie najczęściej wybieranej przez osoby szukające swojego miejsca do życia. Dokładniej mówiąc, na Maślicach przy Alei Śliwowej, gdzie wszechobecna zieleń lasów i pięknie uformowanych parków łączy się z naturalnym rytmem płynącej Odry czy Ślęzy.

To tutaj wciąż żyjemy w mieście, ale na spokojnych obrzeżach, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Korzystamy z życia pracując w różnych miejscach, ale na co dzień wracamy do mieszkania i okolicy, gdzie możemy usiąść z bliskimi na tarasie albo w parku, w spokoju poczytać książkę czy leniwie poleżeć na trawie.

To tutaj po całodziennej gonitwie znajdujemy spokój i kojące wyciszenie, bez pośpiechu, bez reklam, bez hałasu, z kubkiem kawy…

Ritmo Park jest odpowiedzią na znalezienie balansu i harmonii. W Ritmo Park dobrze poczują się wszyscy ci, którzy cenią sobie połączenie nowoczesnego designu z naturalnym rytmem otaczającej natury. Zaprojektowano kameralne budynki (łącznie 102 mieszkania) w niskiej zabudowie, funkcjonalne układy mieszkań (w metrażu: od 38m2 do 69m2), sprzyjające wzajemnym relacjom domowników.

Jasne, otwarte przestrzenie zachęcają do wspólnego spędzania czasu, celebrowania z bliskimi każdej wolnej chwili. Każde mieszkanie zostało wyposażone w dodatkowe elementy podnoszące jakość życia:

- prywatny duży taras, który w letnie wieczory będzie przedłużeniem mieszkania,

- przestronny balkon - idealny na spotkania ze znajomymi przy kieliszku wina,

- wygodną antresolę, która powiększy mieszkanie – tworząc dodatkową przestrzeń do zagospodarowania.

Udogodnieniem dla mieszkańców będzie nowoczesna winda, a dla zmotoryzowanych przewidziano podziemną halę garażową.

Inwestycja Ritmo Park znajduje się na Maślicach (8.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PCG Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja Ritmo Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od null do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ritmo Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PCG Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym - pojedyncze - 19000 zł, Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym - rodzinne - 28000 zł.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, park, staw

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Maślice Zachodnia dzielnica od lat uważana jest za modny kierunek miasta. Swoim niepowtarzalnym klimatem i dużą ilością rozległych obszarów leśnych i parków przyciąga nowych mieszkańców. Znaleźliśmy okolicę cichą, spokojną a jednocześnie świetnie skomunikowaną z całym Wrocławiem. Odpoczywaj aktywnie Niezwykły charakter miejsca podkreśla bliskość Odry oraz ujście Ślęzy, gdzie zlokalizowane jest miejsce do wodowania łodzi i jachtów. Kochających sporty wodne z pewnością ucieszy Wake Park, w którym można spróbować niezapomnianej przygody z flyboardem, hoverboardem, jetpackiem. Miłośnicy sportowych emocji mogą wybrać się na Stadion Miejski, gdzie oprócz sportowych imprez organizowane są także koncerty. Tu mieszkam, tu żyję Bezcennym atutem otoczenia są jedne z większych kompleksów leśnych Wrocławia: Las Rędziński (ok. 400 ha), Las Osobowicki (ok. 130 ha), Las Pilczycki (ok. 82 ha), gdzie przyroda żyje swoim naturalnym rytmem. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o niesamowitym widoku pędzących koni - zawdzięczamy to pobliskiej stadninie położonej nad Odrą.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ritmo Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ritmo Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Ritmo Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Turoszowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ritmo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ritmo Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Językowy Punkt Przedszkolny Łobuziaki w odległości 500 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ritmo Park w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.10.2016
Data aktualizacji: 14.05.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: