Maślicka

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Maślicka dostępnych jest 14 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 112 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

MAŚLICKA - kameralne osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia, na jednym z najbardziej zielonych osiedli we Wrocławiu - Maślicach. Inwestycja składa się tylko z 18 lokali mieszkalnych. Zaprojektowaliśmy mieszkania o różnym metrażu, tak aby każdy przyszły lokator mógł znaleźć powierzchnią dogodną dla siebie. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3, 4 lub 5-cio pokojowe, w metrażach od 36 m2 do 112 m2. Mieszkania są ustawne, z wydzielonymi przestrzeniami na zabudowy meblowe a także nasłonecznione dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń okiennych z bezpośrednim wyjściem na przestronny balkon. Na kondygnacji trzeciej zlokalizowane są lokale, które posiadają antresolę o pełnej wysokości. Aby zapewnić dodatkową przestrzeń na przechowywanie, do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, usytuowana tuż obok lokalu, na tym samym piętrze. Na kondygnacji podziemnej budynku zaprojektowano wielostanowiskowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, co na pewno wpłynie na komfort mieszkania. Osiedle wyposażone będzie w nowoczesny ekologiczny system ogrzewania, powietrzną pompę ciepła, a w każdym mieszkaniu zostanie wykonane ogrzewanie podłogowe. Zapewni to wysoki komfort użytkowania lokali mieszkalnych, a także pozwoli maksymalnie wykorzystać powierzchnię pomieszczeń. Zastosowanie takiego rozwiązania na pewno podniesie standard osiedla. Prosta bryła budynku, z zachowaną symetrią. Płytka klinkierowa zastosowana na elewacji nadaje budynkowi indywidualny styl oraz klasę, wyglądam przypominając kamienicę. Wejście do budynku zaprojektowano w nowoczesny sposób, przez kondygnację minus jeden, do którego prowadzą przestronne zewnętrzne schody a także chodnik wykształtowany w spadku. Komunikacja w budynku zapewniona jest klatką schodową oraz dźwigiem osobowy przeznaczony również dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja zostanie ogrodzona. Na terenach zielonych na obszarze osiedla zaprojektowano nisko pnącą się roślinnością.

Inwestycja Maślicka znajduje się na Maślicach, ul. Maślicka (9.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Salwirak Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Maślicka w sprzedaży jest 14 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 112 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Salwirak Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Maślice to jedno z najbardziej zielonych terenów na mapie Wrocławia. Niedaleko od osiedla znajdziemy: Wały nad rzeką Odrą, Las Rędziński, Park Maślicki, Park Świetlików, a także w niewielkiej odległości las Mokrzański. Dodatkowo na obszarze Maślic znajdują się alejki spacerowe, oczka i zbiorniki wodne z miejscami do biwakowania oraz ścieżki rowerowe. Inwestycja zlokalizowana jest kilkaset metrów od ulicy Królewieckiej. Jednak na tyle w bezpiecznej odległości, że budynek jest odcięty od hałasu i zgiełku. Miejsce przyjazne dla rodziny z dziećmi czy dla singla. Bliskość węzłów komunikacyjnych, dużej ilości usług, szkół, przedszkoli a zarazem na wyciągnięcie ręki tereny zielone.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Maślicka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Maślicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Maślicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kozia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Maślicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Maślicka znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 430 m, Przedszkole nr 8 w odległości 430 m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Maślicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Hermes, w odległości 420 m znajduje się Dino, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Maślicka w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2022
Data aktualizacji: 12.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: