Wille Słoneczniki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B. Budotex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 263 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Między Parkami(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Murapol Zielone Bulwary(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Nowa Racławicka(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Racławicka (5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 399 brutto/m2
  Nowa Racławicka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 84
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

Nasza kolejna inwestycja stanowi unikatowe połączenie wszystkich najistotniejszych zalet stanowiących o wyborze mieszkania.Działka położona jest równolegle do ul. Krzyckiej za pierwszą linią zabudowy. Gwarantuje to zarówno spokój i ciszę, jak i dogodną komunikację oraz łatwy dostęp do sklepów i usług. W pobliżu znajduje się Park Kleciński oraz rozległe tereny zielone nad Ślęzą. Niewiele dalej znajdziemy również Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy i wyjazd na Sobótkę.Na naszym terenie zaprojektowaliśmy 8 wolnostojących willi miejskich. W każdym budynku znajduje się 6 mieszkań 3-, 4-, 5- i 6- pokojowych z aneksami kuchennymi lub osobnymi kuchniami. Budynki posiadają wielostanowiskowe garaże podziemne i windy.Całą inwestycję wykonaliśmy w podwyższonym standardzie z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości i spełniających wysokie wymagania energooszczędności i akustyki. Z podobną uwagą i staraniem wykonaliśmy zagospodarowanie terenu gdzie przewidziano dużo zieleni ozdobnej oraz plac zabaw dla dzieci. Cały teren został ogrodzony.

Inwestycja Wille Słoneczniki znajduje się na Krzykach, ul. Szarugi 3-13b (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera P.B. Budotex Sp. z o.o..

Inwestycja Wille Słoneczniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Słoneczniki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B. Budotex Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Wille Słoneczniki

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Słoneczniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Wille Słoneczniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Przyjaźni.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Słoneczniki znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Lupikowo w odległości 410 m, American School of Wrocław w odległości 500 m, Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wrocław w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Słoneczniki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 280 m, DIALAB w odległości 380 m, Lekarz w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Słoneczniki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się naturalny24, w odległości 210 m znajduje się T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Słoneczniki w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie