Park Kaskada

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chlewińska, oferowane bezpośrednio przez Park Kaskada Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Chlewińska 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Park Kaskada

6 zdjęć

Park Kaskada
Park Kaskada
Park Kaskada
Park Kaskada

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja to budynek mieszkalny o wysokich walorach użytkowych i eksploatacyjnych, starannie wykończony, bezpieczny, zapewniający maksymalny komfort mieszkańcom. Służy temu zarówno odpowiedni dobór technologii i materiałów, jak również innowacyjna konstrukcja umożliwiająca swobodną aranżację wnętrz według upodobań nabywców mieszkań.

Naszym zadaniem jest połączenie klasyki z nowoczesnością, estetyki i funkcjonalności słowem – radość zamieszkiwania na wiele lat. Dużym atutem jest położenie inwestycji. Znajduje się ona na skarpie, z której rozpościera się widok na urocze pole zielenie, na którym w przyszłości planowane jest utworzenie "ogrodu zmysłów".

Inwestycja posiada doskonałą lokalizację. Działka położona na granicy Żoliborza i Bielan, w pobliżu jednego z najważniejszych punktów dzielnicy – tzw. Serka Bielańskiego (http://siskom.waw.pl/kasprowicza.htm), znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, głównie budynków niskich. Punkt jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy – znajdująca się w odległości zaledwie 3-5 minut piechotą stacja metra Słodowiec zapewnia dojazd metrem do przystanku Centrum w 15 min., oraz pozostałą częścią Warszawy: autobusy miejskie, podmiejskie i tramwaje.

Równie łatwy jest dojazd samochodem, co zapewnia bliskość głównej ulicy Bielan, Wisłostrady, Trasy Armii Krajowej, drogi wyjazdowej z Warszawy w kierunku północnym oraz trasy Mostu Północnego i Mostu Grota, który sprawnie komunikuje inwestycje z Białołęką i Pragą.

Inwestycja Park Kaskada znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Chlewińska 18 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Park Kaskada Sp. z o.o. .

Inwestycja Park Kaskada została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Kaskada nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Park Kaskada Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (10)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (20 miejsc).
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Kaskada?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Kaskada mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Park Kaskada znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Kaskada znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Kaskada znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Imienia Jezus w odległości 280 m, SZkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego w odległości 280 m, Przedszkole Specjalne Nr 245 dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Kaskada jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Pro Familia w odległości 30 m, Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 180 m, Mavit w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Kaskada składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Bake and cake, w odległości 170 m znajduje się Społem Wola, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Kaskada w odległości 250 m znajduje się FITwoman, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: