Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Park Kaskada Sp. z o.o.  logo

Park Kaskada Sp. z o.o.

Warszawa, Chlewińska 18
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestycja to budynek mieszkalny o wysokich walorach użytkowych i eksploatacyjnych, starannie wykończony, bezpieczny, zapewniający maksymalny komfort mieszkańcom. Służy temu zarówno odpowiedni dobór technologii i materiałów, jak również innowacyjna konstrukcja umożliwiająca swobodną aranżację wnętrz według upodobań nabywców mieszkań. Naszym zadaniem jest połączenie klasyki z nowoczesnością, estetyki i funkcjonalności słowem – radość zamieszkiwania na wiele lat.

Inwestycja posiada doskonałą lokalizację. Działka położona na granicy Żoliborza i Bielan, w pobliżu jednego z najważniejszych punktów dzielnicy – tzw. Serka Bielańskiego (http://siskom.waw.pl/kasprowicza.htm), znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, głównie budynków niskich. Punkt jest znakomicie skomunikowany z centrum stolicy – dojazd metrem do przystanku Centrum trwa 15 min., oraz pozostałą częścią Warszawy: autobusy miejskie, podmiejskie i tramwaje. Równie łatwy jest dojazd samochodem, co zapewnia bliskość głównej ulicy Bielan, Wisłostrady, Trasy Armii Krajowej, drogi wyjazdowej z Warszawy w kierunku północnym oraz trasy Mostu Północnego.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Park Kaskada Sp. z o.o.  logo
Park Kaskada Sp. z o.o.
Warszawa, Chlewińska 18
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023