Wiosenny Przedświt

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Przedświt, oferowane bezpośrednio przez

Panorama Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Przedświt

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wiosenny PrzedświtWiosenny Przedświt

6 zdjęć

Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt
Wiosenny Przedświt

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

WIOSENNY PRZEDŚWIT - dobry design i wyjątkowy komfort w sielankowej przestrzeni...

Dla tych, którzy pragną mieszkać w mieście, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i z dala od hałasu, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Osiedle WIOSENNY PRZEDŚWIT realizowane jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, na Muchoborze Wielkim przy ulicy Przedświt. Będzie to kameralne osiedle, składające się z trzech, 3-piętrowych budynków z mieszkaniami o zróżnicowanym metrażu. Każde z mieszkań posiadać będzie balkon, a mieszkania usytuowane na parterze rozległe tarasy i ogródki. Dzięki zastosowaniu okien typu portfenetr mieszkania będą doskonale doświetlone.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co z pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Pomiędzy budynkami znajdzie się plac zabaw dla dzieci a wszystko to w otoczeniu naturalnej zieleni. Całość zaprojektowana została przez renomowanych i doświadczony architektów w nowoczesnym i bardzo oryginalnym stylu. Mieszkania wykończone zostaną przy użyciu dobrej jakości materiałów i zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań.

Budynki będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych - wyposażone w windę dostępną z już z poziomu garażu. Oprócz miejsc postojowych w garażu podziemnym , w ofercie posiadamy także komórki lokatorskie oraz naziemne miejsca postojowe.

W pierwszym etapie zrealizowany został budynek C, którego budowa już się rozpoczęła prace zakończą się w kwietniu 2016 r. Termin zakończenia budowy budynków A i B planowany jest na październik 2016 roku.

Wiosenny Przedświt to miejsce idealne dla ludzi ceniących spokój i kontakt z naturą oraz korzyści płynące z mieszkania w mieście. Nasza inwestycja to dowód na to, że nie musisz wyprowadzać się z miasta, by zamieszkać z dala od zgiełku, w cichej, przyjemnej i zielonej okolicy.

Inwestycja Wiosenny Przedświt znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Przedświt (6.7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Panorama Nieruchomości.

Inwestycja Wiosenny Przedświt została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wiosenny Przedświt nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla to niewątpliwie jego ogromny atut. Tuż przy kompleksie płynie potok Kasina. Potok w połączeniu z rozległymi, zielonymi terenami i pięknym starodrzewiem, sprawia, że miejsce to cechuje niezwykle malowniczy krajobraz. Cisza, spokój, przyjemny szum strumienia – można poczuć się tu niemal jak na urlopie! A co najlepsze, bez problemu można dostać się stąd do centrum – to tylko kilkanaście minut jazdy autem. Niedaleko osiedla znajduje się również centrum handlowe Futura Park z licznymi sklepami, lotnisko oraz Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W pobliżu są również osiedlowe sklepiki, szkoły, przedszkola, kościół oraz przychodnia.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiosenny Przedświt?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiosenny Przedświt mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 747 metrów od inwestycji Wiosenny Przedświt znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiosenny Przedświt znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiosenny Przedświt znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Akademia Krasnoludka w odległości 86 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 269 m, Przedszkole Sióstr Salezjanek w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiosenny Przedświt jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Apex w odległości 248 m, Centrum Zdrowia Zen w odległości 414 m, NZOZ "Remedis" w odległości 438 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiosenny Przedświt składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 81 m znajduje się Żabka, w odległości 215 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiosenny Przedświt w odległości 323 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 331 m znajduje się boisko / kort, w odległości 367 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: