Milo Apart

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Jabłeczna, oferowane bezpośrednio przez

Otis Investment

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Jabłeczna 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Milo Apart

6 zdjęć

Milo Apart
Milo Apart
Milo Apart
Milo Apart

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 248 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (62)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja Milo Apart zlokalizowana jest we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na osiedlu Gaj u zbiegu ul. Borowskiej i Jabłecznej. 5-kondygnacyjny budynek jest dobrze skomunikowany z centrum miasta, dzięki położeniu przy jednej z głównych ulic Wrocławia.

Inwestycja Milo Apart znajduje się na Gaju, ul. Jabłeczna 2 (3.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Otis Investment.

Inwestycja Milo Apart została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 248 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Milo Apart nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Otis Investment przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (65 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajdują się 62 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bezpośrednio przy budynku znajduje się postój TAXI oraz przystanek komunikacji miejskiej, który ułatwia dojazd z i do centrum Wrocławia, w tym bezpośrednio do Dworca PKP (2,3km). Dodatkowo, w przyszłości planowane jest uruchomienie komunikacji tramwajowej wzdłuż ul. Borowskiej.

W najbliższej okolicy znajdują się wszystkie funkcje, niezbędne do wygodnego i komfortowego życia.

Zakupy i inne sprawy można załatwić wygodnie w oddalonym o 300m dyskoncie spożywczym Lidl lub nieco dalej (800m) w centrum handlowym Ferio Gaj.

Bliskość placówek medycznych, m.in. Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza - Radeckiego (800m), przychodni zdrowia i aptek, jest dużym ułatwieniem w życiu codziennym.

Amatorzy zdrowego trybu życia będą zadowoleni z bliskości wrocławskiego Aquaparku (1,1km), oferującego szeroki wachlarz usług i form aktywnego spędzenia czasu, a bliskość Parku Skowroniego (600m) daje możliwość złapania oddechu od zgiełku miasta.

Szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, a także wiele lokali gastronomicznych i handlowo-usługowych dopełniają pełen zakres usług i funkcji oferowanych przez najbliższą okolicę

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Milo Apart?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Milo Apart mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1220 metrów od inwestycji Milo Apart znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Milo Apart znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Milo Apart znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 49 w odległości 70 m, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy w odległości 490 m, Szkoła Podstawowa nr 90 w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Milo Apart jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ProDentis w odległości 420 m, Prime medical w odległości 470 m, Witold Barczewski w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Milo Apart składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Amic Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Milo Apart w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.11.2020
Data aktualizacji: 23.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: