Marki - Opolska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Opolska, oferowane bezpośrednio przez Neo Villa Sp. z o.o.

Marki, ul. Opolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Marki - Opolska

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Marki - Opolska to kameralny budynek w części Marek bezpośrednio graniczącej z Warszawą zlokalizowany na nowym zintegrowanym osiedlu. Powstaną w nim 4 przestronne mieszkania oraz 2 segmenty jednorodzinne. Każdy z lokali będzie miał swój odrębny garaż, miejsce postojowe na drugi samochód oraz ogródek. Każdy będzie posiadał swój niezależny wjazd, ogrodzenie, furtkę oraz bramę. Inwestycja wyposażona jest we wszystkie media miejskie.

Dzięki funkcjonalności zaprojektowanych mieszkań i przestronnych ogródków będziesz mógł cieszyć się czasem spędzonym z rodziną a jednocześnie korzystać ze wszystkich udogodnień które gwarantuje położenie w jakim znajduje się nasza inwestycja.

Inwestycja Marki - Opolska znajduje się w Markach, ul. Opolska (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Neo Villa Sp. z o.o.

Inwestycja Marki - Opolska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Marki - Opolska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Neo Villa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoła, sklepy, apteka oraz restauracja. Wygodny dojazd zapewnia bliskość węzłów komunikacyjnych: Trasa Toruńska oraz nowa dwupasmowa ul. Żołnierska, którą dojedziemy do Trasy Siekierkowskiej i Trasy Łazienkowskiej. W odległości około 1 km znajduje się duże Centrum Handlowe M1

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Marki - Opolska?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Marki - Opolska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marki - Opolska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Markach w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marki - Opolska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marki - Opolska w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2018
Data aktualizacji: 23.01.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: