Markowy Targówek

2 zdjęcia

Markowy Targówek

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Markowy Targówek dostępnych jest 75 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (75)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce).
 • miejsca postojowe podziemne (77 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 75 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 101 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi 9 700 zł/m².

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Najwyższa klasa elegancji

Markowy Targówek to wyjątkowy projekt o kameralnym charakterze. Dzięki kaskadowej bryle, oknach o dużej powierzchni oraz nieszablonowym balustradom budynek przyciąga uwagę i budzi zainteresowanie.

Elegancko zaprojektowana strefa wejściowa wykonana ze szlachetnych materiałów tworzy aurę elegancji i luksusu. Aby utrzymać ten wyjątkowy charakter w częściach wspólnych przygotowano indywidualny projekt panelu wejściowego z dzwonkiem i numerem mieszkania, portale drzwiowe zostały wkomponowane w drzwi wejściowe. Choć każdy z tych elementów osobno może wydawać się wręcz niezauważalnym, to wspólnie dają wrażenie spójności, ładu i wysublimowanego charakteru inwestycji.

Inwestycja Markowy Targówek znajduje się w Markach, ul. Kosynierów (1.3 km od Warszawy), jest realizowana przez Revi Kompania Deweloperska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Markowy Targówek w sprzedaży jest 75 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 101 metrów kwadratowych, w cenie od 9 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 31 m2 (7 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 49 m2 (26 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 76 m2 (28 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 88 do 101 m2 (14 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Revi Kompania Deweloperska przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)
 • miejsca postojowe podziemne (77 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Decydując się na lokalizację inwestycji Markowy Targówek kierowaliśmy się, przede wszystkim, wygodą jego mieszkańców. W otoczeniu starodrzewu i zieleni można znaleźć chwilę oddechu od wielkomiejskiego zgiełku. Z drugiej zaś strony na wyciągnięcie ręki znajdują się wszystkie udogodnienia warszawskiej metropolii. W bliskiej okolicy zlokalizowane jest jedno z największych centrów handlowych w stolicy Atrium Targówek oraz popularne M1 Marki. To idealne miejsce na spędzenie wspólnego popołudnia ze znajomymi lub rodziną w kawiarni, restauracji czy kinie. W sąsiedztwie inwestycji Markowy Targówek znajdziemy liczne punkty usługowe, przedszkole, a także żłobek dla maluchów. Miłośników wypoczynku na łonie natury tylko kilka minut dzieli od terenów leśnych. Można wybrać się tu na relaksujący spacer lub dłuższą wycieczkę rowerową. Leśna sceneria idealnie sprawdzi się jako miejsce do joggingu czy nordic walkingu. Każdy kto weekendy woli spędzać poza miastem doceni bliskość trasy S8. Tylko chwila dzieli nas od węzła komunikacyjnego, skąd możemy wyruszyć do każdego zakątka w Polsce!

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Markowy Targówek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Markowy Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Markowy Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Drewnicka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Markowy Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Markowy Targówek znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE NR 17 SMERFUSIE w odległości 420 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR2 SMERFY w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Markowy Targówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Nova.

Data publikacji: 31.10.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Markach

Oferty w Markach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: