Nowy Park

- Zamieszkaj w zielonym sercu Białołęki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNAPOLLO

Ceny od: 6 300 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Park dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A2.10
3
72,61 m²
1
A2.15
3
72,49 m²
2
B1.03
3
69,15 m²
Parter
491 036 zł7 250 zł/m²
B2.07
3
73,1 m²
1

Opis Inwestycji

Nowy Park

Osiedle Nowy Park powstaje między ulicami Szałasa a Kołacińską na warszawskiej Białołęce, w zielonej okolicy, między zacisznymi uliczkami, oddalonymi o około 100 m od ul. Modlińskiej. Przewaga niskiej zabudowy w sąsiedztwie, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które szukają wypoczynku a nie chcą rezygnować z udogodnień metropolii.Nowy Park tworzy zespół pięciu budynków wielorodzinnych. Jest to kameralna zabudowa w formie willi miejskich. W trzypiętrowych budynkach z windami znajdują się mieszkania od jednego do czterech pokoi, w metrażach od 30 mkw. do 95 mkw. Pod inwestycją powstał garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, boksami rowerowymi i komórkami lokatorskimi.

Inwestycja Nowy Park znajduje się na Henrykowie, ul. Kazimierza Szałasa (10.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera NAPOLLO.

Inwestycja Nowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Park pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 69 do 73 metrów kwadratowych w cenie od 6 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 69 do 73 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NAPOLLO przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 69 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 300 do 7 250 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Park

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne lokale usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki. W odległości ok. 200 m zlokalizowany jest Urząd Dzielnicy Białołęka. Jedynie 7 minut zajmuje dojazd do mostu Marii Curie Skłodowskiej (Mostu Północnego). W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Ok. 1 km od inwestycji przebiega trasa linii tramwajowej łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metro Młociny.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 200 metrów od inwestycji Nowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BIAŁOŁĘKA-RATUSZ 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Park znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: RÓŻA Punkt Przedszkolny Montessori w odległości 100m, Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. M. Falskiego w odległości 550m, Kursy angielskiego korepetycje matematyka w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się TotalFitness, w odległości 400 m znajduje się Poradnia Specjalistyczna (Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka), w odległości 400 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dzieci Poradnii Rodzinnej SPZOZ Warszawa-Białołęka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się DB, w odległości 250 m znajduje się Biedronka, w odległości 250 m znajduje się BPH .

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 900 m znajduje się NEW AGE FITNESS, w odległości 1050 m znajduje się Rodzinne Ogrody Działkowe "Pomorska".

Data publikacji: 20.03.2017

Data aktualizacji: 14.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie