Nowy Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Kazimierza Szałasa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 164 oferty w najbliższej okolicy!

Nowy Park

9 zdjęć

Nowy Park
Nowy Park
Nowy Park
Nowy Park

Najbliższe inwestycje

 • Fleminga Residence
  Pod wynajem

  Tryboń PPI

 • Fleminga
  Pod wynajem

  Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne TELKA Sp. z o.o.

 • Moja Północna etap II
  od: 8 647 zł/m2
  Pod wynajem

  ECO Classic Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowy Park logo

Osiedle Nowy Park powstało między ulicami Szałasa a Kołacińską na warszawskiej Białołęce, w zielonej okolicy, między zacisznymi uliczkami, oddalonymi o około 100 m od ul. Modlińskiej. Przewaga niskiej zabudowy w sąsiedztwie, bliskość terenów rekreacyjnych oraz dobra komunikacja z centrum miasta zapewniają idealne połączenie dla osób, które szukają wypoczynku a nie chcą rezygnować z udogodnień metropolii.

Nowy Park tworzy zespół pięciu budynków wielorodzinnych. Jest to kameralna zabudowa w formie willi miejskich. W trzypiętrowych budynkach z windami znajdują się mieszkania od jednego do czterech pokoi, w metrażach od 30 mkw. do 95 mkw. Pod inwestycją powstał garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów, boksami rowerowymi i komórkami lokatorskimi.

Inwestycja Nowy Park znajduje się na Henrykowie, ul. Kazimierza Szałasa (10.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera NAPOLLO.

Inwestycja Nowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 35 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NAPOLLO przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji znajdują się liczne lokale usługowe, sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, apteki. W odległości ok. 200 m zlokalizowany jest Urząd Dzielnicy Białołęka. Jedynie 7 minut zajmuje dojazd do mostu Marii Curie Skłodowskiej (Mostu Północnego). W sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki licznych linii autobusowych. Ok. 1 km od inwestycji przebiega trasa linii tramwajowej łączącej Białołękę m.in. ze stacją Metro Młociny.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Nowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białołęka-Ratusz 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Felicjanek w odległości 510 m, Szkoła Podstawowa Nr 257 w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowy Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Delikatesy 24h, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się BP Tarchomin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Park w odległości 130 m znajduje się Total Fitness, w odległości 330 m znajduje się Siłownia Markus.

Data publikacji: 20.03.2017
Data aktualizacji: 04.02.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: