Przystanek Morena

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez#mrdom

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przystanek Morena dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.M5
2
33,35 m²
1
1.M6
3
62,66 m²
1
2.M2
3
52,4 m²
2
2.M6
3
62,66 m²
2
3.M6
3
62,66 m²
3
1.M7
4
81,34 m²
1
2.M7
4
81,34 m²
2
3.M7
4
81,34 m²
3
4.M3
4
75,8 m²
4
4.M5
4
84,44 m²
4

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

„Przystanek Morena” to nowoczesny budynek mieszkaniowy powstający w dzielnicy Morena wokół zalesionych obszarów Trójmiasta. Zaprojektowaliśmy czteropiętrowy budynek wraz z zagospodarowaniem terenu i przestrzennymi tarasami oraz ogródkami. Panować tu będą idealne warunki, aby oderwać się od codziennego zgiełku miasta. Gustowna architektura powoduje, że budynek idealnie wtopi się w krajobraz, a dzięki otaczającej go zieleni nie usłyszymy gwaru, ani miejskiego hałasu. Inwestycja została zaplanowana z wykorzystaniem ciekawego ukształtowania terenu, dzięki czemu zapewni to mieszkańcom optymalne doświetlenie mieszkań i doskonały widok na mieniącą się zielenią okolicę.W ramach inwestycji mieszkaniowej powstanie 35 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 101 mkw, z podziałami na 2, 3 i 4 pokoje. Część mieszkań posiada wyodrębnione kuchnie oraz po dwie łazienki na lokal. Mieszkania zaś ulokowane na parterze będą posiadały ogrodzone ogródki, a lokale na wyższych piętrach słoneczne, przestronne balkony oraz loggie. Okna w salonach będą do samej ziemi. Z racji, że balkony i loggie będą miały przeszklone fronty światło dzienne będzie mocno rozświetlać wnętrza.Pod budynkiem powstanie dwukondygnacyjny parking podziemny połączony z windą. Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom oraz zmieniającym się technologiom w halach garażowych powstanie system przyłączy elektrycznych do ładowania samochodów elektrycznych. Powstaną też na poziomie -2 nowoczesne platformy garażowe. Umożliwiając w bezpieczny sposób parkowanie dodatkowych 16 aut. Pozostałe 26 miejsc parkingowych ulokowane będą na poziomie -1 Będziemy mieli też ponad 30 komórek lokatorskich od 2,5 do 9 mkw.Przejście do cichobieżnej windy jak i klatki schodowej będzie poprzez przestronne, estetycznie zaprojektowane lobby. Jedyny taki odważny projekt na osiedlu Morena. Znajdować się w nim będzie przestrzeń wypoczynkowa z wygodnymi sofami, biblioteczką oraz pomieszczenie na wózki i rowery.Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody. Budynek zaś wokoło posiada ogródki przypisane do mieszkań na parterze. W sumie będzie ich 499 mkw. Zaaranżowaliśmy w projekcie przestrzeni zielonej liczne nasadzenia niskopienne, oraz kilkanaście modrzewi. Budynek nie będzie miał formy zamkniętej płotem nieruchomości.Kolejne etapy budowy inwestycji Przystanek Morena będziemy publikować w naszych kanałach social mediowych, jak i na stronie w zakładce kronika budowy. Odbiór mieszkań planujemy już II kwartał 2021.

Inwestycja Przystanek Morena znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Powstania Listopadowego (4.8 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera #mrdom.

Inwestycja Przystanek Morena jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Przystanek Morena pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 33 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 33 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 63 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 84 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper #mrdom nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 33 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przystanek Morena

Inwestycja mieszkaniowa Przystanek Morena powstaje przy ul. Powstania Listopadowego w dzielnicy gdańskiej dzielnicy Morena. W pobliżu dobrze rozbudowany system infrastruktury miejskiej: przystanki autobusowe, tramwajowe, Pomorska Kolej Metropolitarna – pozwolą szybko i sprawnie dotrzeć do każdego punktu Trójmiejskiej Aglomeracji. Dogodny, szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy zapewni nowa inwestycja miejska – ul. Nowa Bulońska połączyła ona ul. Bulońską z ul. Jabłoniową oraz szybką trasą Armii Krajowej. Dodatkowo powstała nowa sieć linii tramwajowej oraz bezpieczne ścieżki rowerowe. Sąsiadujący obok Trójmiejski Park Krajobrazowy to idealne miejsce na spacery. Te wyjątkowe tereny rekreacyjne pozwolą na aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystanek Morena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Przystanek Morena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Migowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Morena znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Morenowy Raj w Gdańsku w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przystanek Morena jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska Nowy Chełm w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przystanek Morena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Piekarnia, w odległości 340 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystanek Morena w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.11.2019

Data aktualizacji: 28.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie