Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Willa Fiore

8 zdjęć

Willa Fiore
Willa Fiore
Willa Fiore
Willa Fiore

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 388 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Unikatowy charakter „Willa Fiore” zawdzięcza nawiązaniu do tradycji modernizmu lat 20-tych i 30-trzydziestych ubiegłego wieku. Szczególny punkt odniesienia stanowi tu twórczość wybitnego niemieckiego zespołu architektonicznego BAUHAUS.

Cały budynek zrealizowany będzie z architektonicznego jasnego betonu. Będą to odcienie między białym a beżem. Konstrukcja będzie jednolita, stonowana i ciepła.

Oryginalności dodają barierki, które będą przygotowane z materiałów jak za dawnych czasów. Nie ma żadnych dmuchanych elementów aluminiowych. Będą kute, stalowe i pełne elementy barierki. Wyginane indywidualnie do każdego balkonu. Oczywiście profesjonalnie ocynkowane i pomalowane na kolor zbliżony do stolarki okiennej.

System rynien schowany w lanych betonowych filarach. Tak, żeby fukcjonalne aspekty budynku nie przeszkadzały w wyglądzie.

W częściach wspólnych na podłogach marmur w kolorze bianco macael. Z delikatnymi elementami z mosiądzu.

Znakiem rozpoznawczym willi jest niebanalny kształt budynku, poprzecinany długimi eleganckimi balkonami i zwieńczonymi monumentalnymi filarami.

Niewątpliwym atutem jest użytkowy dach dla właścicieli lokali na drugim piętrze.

Elegancka i szlachetna prostota.

Cały budynek będzie posiadać jedynie 8 apartamentów. Każdy lokal będzie mieć co najmniej 3 metry wysokości.

Ekskluzywna, kameralna, niebagatelna i wyjątkowa inwestycja na Bielanach.

Lokal 8 będzie mieć 388 cm wysokości.

W zasięgu kilku minut spacerem znajduje się pełna infrastruktura w tym lokale usługowe, szkoły oraz przedszkola.

Od inwestycji do metra jest zaledwie 300 metrów. Można mieć widok na dolinę Marymoncką lub spacerem można przejść nad Stawy Kellera.

Inwestycja Willa Fiore znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Chlewińska (6.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez modernBau Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Fiore nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców modernBau Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Fiore?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Fiore mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Willa Fiore znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słodowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Fiore znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Fiore znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Fiore w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Hala Sportowa BKKK.

Data publikacji: 29.03.2023
Data aktualizacji: 07.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: