Miasteczko Wawer

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bysławska, oferowane bezpośrednio przez Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Bysławska 82

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 189 ofert w najbliższej okolicy!

Miasteczko Wawer

3 zdjęcia

Miasteczko Wawer
Miasteczko Wawer
Miasteczko Wawer

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Miasteczko Wawer logo

Otoczona lasem inwestycja znajduje się w największej pod względem powierzchni dzielnicy Warszawy - w Wawrze. Nowoczesne osiedle zlokalizowane u zbiegu ulic Bysławskiej i Poezji. W ramach 1. etapu powstanie czterokondygnacyjny budynek, który pomieści w sobie 63 przestronne lokale, a także rowerownię oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo w ramach inwestycji powstaną również garaże podziemne.

Kameralne klatki schodowe wyposażone będą w windy, a cechą szczególną, wyróżniającą cały budynek będzie jego duże przeszklenie oraz zielona ściana - gustownie zaaranżowana roślinność na jej powierzchni. Nowoczesny architektonicznie budynek o niebanalnej estetyce wykonany zostanie z najwyższej jakości naturalnych materiałów budowlanych.

Mieszkania o powierzchni od 36 do 89 m2 będą posiadały wyjątkowo funkcjonalne rozkłady wnętrz - od jedno - aż po czteropokojowe apartamenty.

Inwestycja powstaje z myślą o osobach ceniących naturę i świeże powietrze - duże balkony, tarasy, ogródki to ukłon dewelopera w ich stronę. Dodatkowo niemal ze wszystkich słonecznych mieszkań Miasteczka Wawer rozpościera się malowniczy widok na las.

Lokale w Miasteczku Wawer dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach - niektóre z nich kwalifikują się do rządowego programu MdM. Dzięki ofercie Miasteczka Wawer każdy może zakosztować odrobiny luksusu - w przestronnym mieszkaniu z widokiem na las w eleganckiej dzielnicy.

Inwestycja Miasteczko Wawer znajduje się w Falenicy, ul. Bysławska 82 (15 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k.

Inwestycja Miasteczko Wawer została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Miasteczko Wawer nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Miasteczko Wawer Sp. z o. o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 63 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 261 do 324 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (29): cena: 2 500 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (5 miejsc): cena: 10 000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): cena: 18 000 zł.
Udogodnienia:
rowerownia, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Największą zaletą Miasteczka Wawer jest jego lokalizacja. Całość otoczona jest rozległym lasem. Większość mieszkań w ofercie zapewnia widok na niekończące się połacie leśne, a jednocześnie osiedle położone jest w nowoczesnym mieście. Miasteczko Wawer znajduje się blisko stacji SKM Falenica, która gwarantuje szybkie i wygodne połączenie zarówno z centrum Warszawy, jak i z miejscowościami leżącymi nieopodal stolicy, np. Otwockiem. Kursująca tu kolejka SKM jest idealna dla każdego, kto chce dotrzeć bezpośrednio do Śródmieścia, ale także na stację metra Stadion Narodowy skąd można szybko dojechać w różne rejony Warszawy. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się również przystanek MZK oraz pętla autobusowa. Powstaje tu także nowa infrastruktura, dzięki której podróż z tej części Warszawy będzie jeszcze łatwiejsza - obwodnica z nowym mostem Południowym ułatwi życie osobom poruszającym się autem pozwalając dostać się błyskawicznie wielopasmową i bezkolizyjną trasą praktycznie w każdą część Warszawy i do każdej trasy wylotowej. Pomimo dostępu do najważniejszych arterii komunikacyjnych osiedle jest kameralne, a niska zabudowa wokół terenu inwestycji, skryta za koronami drzew daje poczucie ładu i spokoju. Na potrzeby osiedla powstaje lokalne centrum handlowo usługowe, działa fitness-club, restauracje oraz - co ważne dla rodzin z dziećmi - żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Miasteczko Wawer?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Miasteczko Wawer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Miasteczko Wawer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - MERA-PNEFAL 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Miasteczko Wawer znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Wawer znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących w odległości 300 m, Katolickie Gimnazjum w odległości 300 m, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Miasteczko Wawer składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Caro. Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Miasteczko Wawer w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.11.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: