Ogrody Górecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Górecka, oferowane bezpośrednio przez

MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Górecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Górecka

3 zdjęcia

Ogrody Górecka
Ogrody Górecka
Ogrody Górecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc) : Do każdego z oferowanych mieszkań przynależy miejsce postojowe (możliwość wykupienia dodatkowego miejsca postojowego).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Ogrody Górecka logo

Ogrody Górecka to kameralna zabudowa mieszkaniowa usytuowana wśród zieleni na Osiedlu Stabłowice we Wrocławiu. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się domy w zabudowie jednorodzinnej, ogródki działkowe i sosnowy las. W niewielkiej odległości- około 5 minut spacerem zlokalizowany jest Staw Królewiecki z Kąpieliskiem Królewiecka.

Projekt obejmuje budowę 8 przestronnych i komfortowych mieszkań w czterech nowoczesnych budynkach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Przemyślany i funkcjonalny układ mieszkań daje duże możliwości adaptacyjne: możliwość zamknięcia kuchni, możliwość zmiany układu mieszkania z trzypokojowego na czteropokojowe. Mieszkania na piętrze posiadają balkony o powierzchni 4,2 m kw. W przypadku mieszkań na piętrze istnieje możliwość adaptacji strychu (ponad 30 m kw. dodatkowej powierzchni użytkowej). Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy duży ogród o powierzchni od 83 do 142 m kw. Mieszkania posiadają komórki lokatorskie oraz miejsce do parkowania samochodów. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego, dla 8 mieszkań przewidziano 13 miejsc postojowych. Istotnym atutem mieszkań są niskie koszty utrzymania, gdyż są to mieszkania bezczynszowe.

Inwestycja Ogrody Górecka znajduje się na Stabłowicach, ul. Górecka (10 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c.

Inwestycja Ogrody Górecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Górecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MG HAUS Marcin Kajrys, Grzegorz Żarowski s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, wśród zieleni przy ulicy Góreckiej we Wrocławiu. Starannie dobrana lokalizacja łączy komfort mieszkania w spokojnej okolicy z możliwością korzystania z wszelkich udogodnień miejskich.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Górecka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Górecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Ogrody Górecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jędrzejowska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Górecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Stokrotka, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 11.06.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: