Rezydencja Marina

Oferta archiwalna

Gdańsk, Przymorze Wielkie, ul. Czarny Dwór 10, 10a i 10b

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Marina

4 zdjęcia

Rezydencja Marina
Rezydencja Marina
Rezydencja Marina
Rezydencja Marina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Rezydencja Marina to ponad 100 komfortowych mieszkań zlokalizowanych w trzech pięciokondygnacyjnych budynkach o atrakcyjnej, nowoczesnej architekturze. Kompleks wyróżnia się na tle pobliskich osiedli oryginalną formą oraz charakterem zabudowy.

Pobliska plaża oraz przyległe tarasy i tereny zielone to wymarzone miejsca na spacery, a plac zabaw umożliwia dzieciom zabawę w bezpiecznym otoczeniu. Z myślą o codziennych potrzebach przyszłych lokatorów, parter w pierwszym z budynków został zarezerwowany na lokale usługowe.

We wspólnym dla wszystkich trzech budynków podziemiu, mieści się przestronny parking i łatwo dostępnepomieszczenia gospodarcze.

Rezydencja Marina jest również pierwszym w okolicy osiedlem, które pozwala na organizowanie spotkań towarzyskich pod gołym niebem na przestronnych tarasach dachowych.

Każde z mieszkań przygotowano według najwyższych standardów, tak by zapewnić maksymalny komfort każdego dnia. Dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu przestronnych okien wszystkie pomieszczenia są odpowiednio naświetlone.

W trosce o bezpieczeństwo lokatorów teren rezydencji został ogrodzony, a każde mieszkanie wyposażone w niezawodne drzwi antywłamaniowe. Dodatkowo, o Państwa spokój zadba wykwalifikowana ochrona. Lokalizacja została sprawdzona pod kątem standardów ekologicznych i redukcji hałasu. Wszystkie budynki zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nowoczesny design rezydencji tworzą zróżnicowane bryły budynków, oryginalna forma dachów wykorzystywanych również jako tarasy, a także estetyka elewacji. Całość inwestycji wykonana została wyłącznie z materiałów najwyższejjakości.

Jesteśmy przekonani, że Rezydencja Marina spełni wszystkie Państwa oczekiwania oraz zapewni komfort i poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Inwestycja Rezydencja Marina znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Czarny Dwór 10, 10a i 10b (6.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Marina Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Marina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marina Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Marina?

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Marina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Rezydencja Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biały Dwór.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Marina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Marina znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Edu-Maluszek w odległości 80 m, Szkoła Tradycyjnej Medycyny Chińskiej TOMO w odległości 190 m, Centrum Szkoleniowe TOMO w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Marina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Marina w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: