Vangard

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Maszynowa, oferowane bezpośrednio przez Magnitar S.A.

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Maszynowa 14-16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Vangard

5 zdjęć

Vangard
Vangard
Vangard
Vangard

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Vangard Residence to kameralna inwestycja w standardzie premium – kompleks 2 budynków mieści 24 apartamenty o powierzchniach od 36m² do 178 m². Przestronne wnętrza z wysokimi, 3-metrowymi stropami, panoramicznymi oknami oraz instalacjami do podłączenia klimatyzacji. Połączenie ponadczasowej elegancji, nowoczesnych rozwiązań a zarazem bliskości terenów zielonych.

Wysoki standard wykończenia części wspólnych, ogrodzone osiedle, monitoring. Każdy apartament wyposażony jest w system inteligentny dom oraz instalację do klimatyzacji.

Inwestycja Vangard znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Maszynowa 14-16 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Magnitar S.A.

Inwestycja Vangard została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vangard nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Magnitar S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 303 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (39 miejsc).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, TV kablowa, winda, videodomofon, internet, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego!

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Vangard?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Vangard mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Vangard znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instalatorów-KIS 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Vangard znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vangard znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" w odległości 90 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Male Kajtki" w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vangard składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 220 m znajduje się Top Market, w odległości 220 m znajduje się Czar PRL-u.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vangard w odległości 410 m znajduje się Sanus Fitness, w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.10.2020
Data aktualizacji: 01.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: