Strycharska 24

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Strycharska, oferowane bezpośrednio przez

M Development

Łódź, Górna, Piastów-Kurak, ul. Strycharska 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 893 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Strycharska 24

14 zdjęć

Strycharska 24
Strycharska 24
Strycharska 24
Strycharska 24

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Strycharskiej 24 to innowacyjny projekt polegający na znalezieniu racjonalnego sposobu wykorzystania istniejącej struktury nieruchomości. Nowoczesne i funkcjonalne spojrzenie na przedmiotową nieruchomość przyczyniło się do zaadaptowania jej na cele mieszkalne.Wszystkie oferowane lokale mieszkalne znajdują się na parterze budynku wybudowanego w połowie lat 80-tych o konstrukcji z wielkiej płyty (ściana osłonowa z bloczków PGS), składającego się z XII kondygnacji naziemnych. Zewnętrzne wykończenie parteru budynku wyróżnia prostota oraz stonowana kolorystyka elewacji, co nadaje mu eleganckiego charakteru. To klasyczna forma i nowoczesność detali.Tą kameralną i innowacyjną inwestycję cechuje nie tylko myśl o komfortowym mieszkaniu, ale też przeświadczenie o konieczności zapewnienia lokatorom namiastki kojącego zielenią otoczenia.Zgodnie z tymi założeniami, do bloku od strony południowej przylega ogrodzona część działki zagospodarowana zielenią. Ciekawym rozwiązaniem są także ponadstandardowe otwory okienne przypominające rozmiarem tzw. okna weneckie, skierowane na stronę południowąOferowane lokale posiadają osobne wejścia niezależne od pozostałej części bloku , z wygodnym korytarzem wspólnym tylko dla dwóch lokali. Każde wejście jest wyłożone gresem. Składa się z przedsionka z centralnym ogrzewaniem i hallu, który prowadzi do mieszkań. Do wyboru pozostaje sześć mieszkań,  2 i 3 pokojowych o powierzchni  od 57,6 do 92 ,7m².Mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim. Obejmuje on tynki gipsowe, ogrzewanie centralne z kaloryferami, wszystkie instalacje  bez osprzętu, stolarkę drzwiową antywłamaniową oraz okienną PCV.

Inwestycja Strycharska 24 znajduje się na Piastowie-Kuraku, ul. Strycharska 24 (3.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez M Development.

Inwestycja Strycharska 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Strycharska 24 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców M Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Strycharska 24?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Strycharska 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1265 metrów od inwestycji Strycharska 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Pabianicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Strycharska 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Strycharska 24 znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 51 w odległości 126 m, Przedszkole Miejskie nr 89 w odległości 137 m, szkoła w odległości 141 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Strycharska 24 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w odległości 196 m, Medicover w odległości 303 m, IKS-DENT w odległości 317 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Strycharska 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 58 m znajduje się Stokrotka, w odległości 136 m znajduje się Żabka, w odległości 173 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Strycharska 24 w odległości 104 m znajduje się Boisko osiedlowe, w odległości 120 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 121 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: