Kompas Targówek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kompania Domowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metro Targówek(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  RSM Praga
 • Wincentego 66(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Wincentego 66 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 300 brutto/m2
  Wincentego 66
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 65 - 73 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  SP Invest
 • Obwodowa(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Obwodowa 16 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Obwodowa
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 40 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Structur Concept Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

RODZINNA PRZESTRZEŃGdy czas wyznacza poziom satysfakcji z życia, warto mieć go jak najwięcej. Strategiczne punkty, wygodne podróżowanie, bliskość z całym miastem - to najważniejsze atuty inwestycji Kompanii Domowej "KOMPAS TARGÓWEK". To tu zaczyna się i kończy każdy Twój dzień i tu znajduje się centrum Twojego wszechświata. Tu masz wszystko, co w życiu najważniejsze - ciepło, bliskość i radość ze wspólnie spędzanych chwil. Nie trać cennego czasu na powroty - postaw na długie popołudnia z tymi, których kochasz.WITAJ U SIEBIEWe współczesnym, pełnym anonimowości świecie tęsknimy często za serdecznymi relacjami z kimś, kto mieszka tuż za ścianą i dzieli z nami windę. "KOMPAS TARGÓWEK" obejmuje jedyne 20 lokali mieszkalnych co sprawia, że każdego ze swoich sąsiadów możesz poznać osobiście. Sprzyja to budowaniu małej, lokalnej społeczności.Na sześciu kondygnacjach kameralnego budynku zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe, o najbardziej poszukiwanych na rynku metrażach: od 44 do 79 m2. Nasi projektanci podzieli ich powierzchnię na jak największą liczbę pokoi, co czyni inwestycję atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. Do każdego z mieszkań przynależy loggia lub balkon od 5 do 20 m2.ARCHITEKTURA x 4Piękno domu tworzą jego mieszkańcy. My zadbaliśmy o odpowiednią oprawę.Elewacja… utrzymana w bieli i szarości, dzięki dyskretnym akcentom ciepłej zieleni nabiera wyjątkowego stylu.Balustrady i okucia… to charakterystyczny element naszych inwestycji, nadający im niepowtarzalny charakter.Nowoczesna bryła budynku… wpisuje się w najbliższe otoczenie, jednocześnie dodając mu świeżości i nowego wyrazu.Otaczająca zieleń i ozdobne kwiaty… sprawią, że Twoja Rodzina odetchnie pełną piersią nawet w środku wielkiego miasta.

Inwestycja Kompas Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Wejherowska/Prałatowska (5.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kompania Domowa Sp. z o.o..

Inwestycja Kompas Targówek jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kompas Targówek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 72 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kompania Domowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kompas Targówek

Po ciężkim dniu pracy w zgiełku wielkiego miasta marzysz o odpoczynku w cieple domowego ogniska? Doskonała lokalizacja „Kompasu Targówek” to szybki powrót do tego, co kochasz najbardziej. Pomimo, iż dzielnica „otwiera i zamyka” wjazd do stolicy, znajduje się jedyne 6 km od centrum. „KOMPAS TAGRÓWEK” od planowanej stacji II linii metra dzieli 250 m. Bliskość przystanków autobusowych oraz stacji PKP Warszawa Praga zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami, a droga ekspresowa S8 szybki wyjazd z miasta w kierunku zachodnim. Będąc w domu z bliskimi, wszystko co najważniejsze masz w zasięgu ręki. A całą resztę… dosłownie kilka kroków dalej. Okolica inwestycji obfituje we wszelkie udogodnienia, które sprawią, że życie stanie się łatwiejsze - liczne sklepy samoobsługowe, a nieopodal centra handlowe: CH Targówek i Galeria Renova. Bliskość ośrodków oświaty, na każdym etapie edukacji, czyni z ulicy Prałatowskiej idealną lokalizację dla rodzin z dziećmi. W promieniu kilkuset metrów znajdują się również wszelkie punkty usługowe, centra medyczne, ujęcie wody oligoceńskiej oraz komisariat policji. „KOMPAS TARGÓWKA” to inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie ciepło domowego ogniska, ale żyją aktywnie i dynamicznie. W pobliżu znajdują się liczne ośrodki sportu i rekreacji (m.in. OSIR Targówek) i kluby fitness. Do aktywnego spędzania czasu zachęca dostępność stacji Veturilo oraz ścieżek rowerowych. Fanów ruchu na świeżym powietrzu ucieszy bliskość Skweru Wiecha z siłownią plenerową, torem do jazdy na wrotkach, boiskami i placami zabaw. W odległości 250 m znajduje się Teart Rampa.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kompas Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WITEBSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kompas Targówek znajduje się 85 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 96 w odległości 50m, Przedszkole nr 150 w odległości 50m, Przedszkole Nr 7 w odległości 50m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Miła s.c. Apteka. Fac-Kozicka J., w odległości 50 m znajduje się Vita, w odległości 150 m znajduje się Optyk WM Optometrysta.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się Kościół Chrystusa Króla, w odległości 800 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 1050 m znajduje się Kościół Św. Marka Ewangelisty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S., w odległości 200 m znajduje się Hala Sportowa , w odległości 300 m znajduje się Skwer Stefana Wiecheckiego-Wiecha.

Data publikacji: 01.03.2018

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie