Willa Otto

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Chlewińska 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Willa Otto

6 zdjęć

Willa Otto
Willa Otto
Willa Otto
Willa Otto

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Słowiańska
  gotowe
  Projekt dedykowany jest kameralnej grupie ludzi aktywnych zawodowo poszukujących przestrzeni funkcjonalnie zaprojektowanej . Słowiańska 25 to mariaż najlepszych trendów architektonicznych wśród zieleni umożliwiającej relaks czy uprawianie sportów z miejscem w którym można realizować swoje projekty , prowadzić firmę czy dzielić się doświadczeniem .Apartamentowiec przy Al. Słowiańskiej powstaje w duchu nowoczesnej myśli projektowej . Bliskie sąsiedztwo starodrzewów jako Pomników Przyrody zdeterminowało formę powstającego obiektu , co prezentujemy na wizualizacjach InwestycjiProjekt Inwestycji zapewnia kameralność z 30 apartamentami zlokalizowanymi na 6 kondygnacjach . Parter to panoramiczne przeszklenia lokali komercyjnych o wysokości ponad 5 m z samodzielnymi ogrodami i idealna przestrzenią dającą możliwość łączenia funkcji biznesowych z miejscem do życia. Na każdej kondygnacji istnieje możliwość łączenia i dowolnej aranżacji 2 lokali ponad 70 m2 z możliwością odpisania 23% VAT.Lokale oferowane są w podwyższonym standardzie wykończenia z całościennymi przeszkleniami na poziomie parteru a także w każdej strefie balkonowej oferujemy wygodne drzwi przesuwne w standardzie . W ramach projektu realizujemy jednokondygnacyjny garaż podziemny z zabezpieczeniem dostępu do ładowania samochodów elektrycznych a panele fotowoltaiczne na dachu budynku pozwolą zaoszczędzić energie i pieniądze Wspólnoty Mieszkanców Słowiańska 25.

  Aleja Słowiańska

  Al. Słowiańska 25 , Marymont Kaskada, Bielany, Warszawa(6 km od centrum)
  Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Prestige Residence
  gotowe
  Prestige Residence wyróżnia klasyczna bryła budynku, zatopiona w starannie skomponowanej zieleni oraz przemyślane projekty apartamentów zaaranżowanych z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców.Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco – uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku. W budynku zastosowano materiały wykończeniowe w najlepszym gatunku: kamienne posadzki i schody, chromowane dodatki i poręcze oraz wykwintne okładziny z lakierowanego na wysoki połysk hebanu nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Fronty pokryto częściowo piaskowcem i czarnym granitem, podkreślającym styl i charakter inwestycji. Detale uzupełniają specjalnie zaprojektowane balustrady nawiązujące do stylistyki lat 30. oraz modrzewiowe okna.Przyjęte rozwiązania należą do rzadkości we współczesnym budownictwie, zaś ich inspiracją były wille nawiązujące do epoki Art Deco znajdujące się na Marymoncie i Żoliborzu.Specjalnym miejscem odpoczynku jest ustronny ogród o minimalistycznym charakterze, gdzie można odpocząć przy akompaniamencie wody szemrzącej wśród specjalnie zaprojektowanych głazów i zieleni.

  Prestige Residence

  od 20 000 zł/m2
  ul. Kolektorska 15 , Marymont Kaskada, Bielany, Warszawa(5.9 km od centrum)
  Prestige
 • Żeromskiego 17
  3 kw. 2022
  W samym sersu Bielan, w nowoczesnym, pięcio-kondygnacyjnym budynku przygotowujemy dla przyszłych mieszkańców 151 mieszkań w zróżnicowanych metrażach od 30 do 105 m2. Mieszkania posiadają przeszklone balkony, a te usytuowane na parterze mini-tarasy. Kształt budynku to litera U, dzięki czemu inwestycja posiadać będzie wewnętrzne, zielone patio dostępne tylko dla mieszkańców. Na parterze budynku od strony ulic Żeromskiego oraz Perzyńskiego usytuowane będą punkty usługowe

  Żeromskiego 17

  ul. Żeromskiego 17 , Słodowiec, Bielany, Warszawa(6.5 km od centrum)
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

OTTO to kameralna miejska willa położona w granicach przedwojennego Żoliborza, obecnie na bielańskim Marymoncie, przy małej, cichej uliczce Chlewińskiej pod nr 8A, Lokalizacja w kameralnym, otoczonym zielenią miejscu, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort mieszkania w aglomeracji z jednoczesnym poczuciem prywatności, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z rozległym terenem zielonym dolinki przy ul. Opatowskiej, gdzie planowana jest realizacja tzw. Ogrodu Zmysłów, w pobliżu znajduje się Park Stawy Kellera oraz Lasek Bielański. Mieszkanie w bliskim kontakcie z przyrodą daje możliwość aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Z drugiej strony, lokalizacja willi OTTO umożliwia mieszkańcom korzystanie z udogodnień jakie oferuje nowoczesna aglomeracja: szybki dostęp do komunikacji miejskiej – stacja metra Słodowiec w odległości 300m!, infrastruktura handlowo-usługowa (Hala Marymoncka), szkoły, przedszkola, obiekty sportowe AWF, bliskość obwodnicy Warszawy (Al. Armii Krajowej z mostem Grota Roweckiego).

Projekt architektoniczny willi OTTO nawiązuje do idei modernizmu, jego wyróżniające cechy to geometryczna bryła budynku, podkreślona dodatkowo kontrastowym zestawieniem barw elewacji, duże przeszklenia, przestronne tarasy, płaski dach zagospodarowany zielenią, subtelny detal architektoniczny. Elegancki i reprezentacyjny charakter willi OTTO łączy się tu z funkcjonalnością rozwiązań i w efekcie wygodą przyszłych użytkowników.

Budynek będzie miał trzy kondygnacje naziemne, gdzie zaprojektowano 8 apartamentów i jedną kondygnację podziemną, gdzie znajdować się będzie garaż z 12 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Willa OTTO wyposażona będzie w szereg udogodnień dla swoich mieszkańców – nowoczesną windę, rolety, centralny system alarmowy, wideofony, system kontroli dostępu do budynku, pomieszczenie na poziomie parteru z przeznaczeniem na przechowywanie wózków, rowerów itp. lub portiernię.

Właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze będą mieli możliwość wyłącznego korzystania z ogródków, właściciele mieszkań na ostatniej kondygnacji – z zielonych tarasów na dachu.

W ofercie mamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (50-110 m2) i układach architektonicznych, dających możliwość kształtowania przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość łączenia lokali w celu uzyskania mieszkań o większej powierzchni, np. możemy zaproponować Państwu penthouse na ostatniej kondygnacji o metrażu 160 m2 z tarasami o łącznej powierzchni ok. 30 m2 i ogrodem na dachu.

Mieszkania oferowane są w stanie tzw. deweloperskim (bez podłóg, białego montażu, drzwi wewnętrznych). Dla wygody klienta jest możliwa opcja wykończenia lokalu „pod klucz”.

Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na trzeci kwartał 2014 r.

Inwestycja Willa Otto znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Chlewińska 8a (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kaskada s.c.

Inwestycja Willa Otto została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Otto nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kaskada s.c. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Otto?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Otto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Willa Otto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słodowiec.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Otto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Otto znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Otto w odległości 270 m znajduje się FITwoman, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Marymoncie Kaskadzie

Oferty na Marymoncie Kaskadzie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: