Willa Otto

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chlewińska 8a, oferowane bezpośrednio przez Kaskada s.c.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Chlewińska 8a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Otto

6 zdjęć

Willa Otto
Willa Otto
Willa Otto
Willa Otto

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

OTTO to kameralna miejska willa położona w granicach przedwojennego Żoliborza, obecnie na bielańskim Marymoncie, przy małej, cichej uliczce Chlewińskiej pod nr 8A, Lokalizacja w kameralnym, otoczonym zielenią miejscu, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie komfort mieszkania w aglomeracji z jednoczesnym poczuciem prywatności, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Nasza inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z rozległym terenem zielonym dolinki przy ul. Opatowskiej, gdzie planowana jest realizacja tzw. Ogrodu Zmysłów, w pobliżu znajduje się Park Stawy Kellera oraz Lasek Bielański. Mieszkanie w bliskim kontakcie z przyrodą daje możliwość aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Z drugiej strony, lokalizacja willi OTTO umożliwia mieszkańcom korzystanie z udogodnień jakie oferuje nowoczesna aglomeracja: szybki dostęp do komunikacji miejskiej – stacja metra Słodowiec w odległości 300m!, infrastruktura handlowo-usługowa (Hala Marymoncka), szkoły, przedszkola, obiekty sportowe AWF, bliskość obwodnicy Warszawy (Al. Armii Krajowej z mostem Grota Roweckiego).

Projekt architektoniczny willi OTTO nawiązuje do idei modernizmu, jego wyróżniające cechy to geometryczna bryła budynku, podkreślona dodatkowo kontrastowym zestawieniem barw elewacji, duże przeszklenia, przestronne tarasy, płaski dach zagospodarowany zielenią, subtelny detal architektoniczny. Elegancki i reprezentacyjny charakter willi OTTO łączy się tu z funkcjonalnością rozwiązań i w efekcie wygodą przyszłych użytkowników.

Budynek będzie miał trzy kondygnacje naziemne, gdzie zaprojektowano 8 apartamentów i jedną kondygnację podziemną, gdzie znajdować się będzie garaż z 12 miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

Willa OTTO wyposażona będzie w szereg udogodnień dla swoich mieszkańców – nowoczesną windę, rolety, centralny system alarmowy, wideofony, system kontroli dostępu do budynku, pomieszczenie na poziomie parteru z przeznaczeniem na przechowywanie wózków, rowerów itp. lub portiernię.

Właściciele mieszkań zlokalizowanych na parterze będą mieli możliwość wyłącznego korzystania z ogródków, właściciele mieszkań na ostatniej kondygnacji – z zielonych tarasów na dachu.

W ofercie mamy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (50-110 m2) i układach architektonicznych, dających możliwość kształtowania przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Istnieje możliwość łączenia lokali w celu uzyskania mieszkań o większej powierzchni, np. możemy zaproponować Państwu penthouse na ostatniej kondygnacji o metrażu 160 m2 z tarasami o łącznej powierzchni ok. 30 m2 i ogrodem na dachu.

Mieszkania oferowane są w stanie tzw. deweloperskim (bez podłóg, białego montażu, drzwi wewnętrznych). Dla wygody klienta jest możliwa opcja wykończenia lokalu „pod klucz”.

Termin zakończenia inwestycji przewidziany jest na trzeci kwartał 2014 r.

Inwestycja Willa Otto znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Chlewińska 8a (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kaskada s.c.

Inwestycja Willa Otto została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Otto nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kaskada s.c. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (12 miejsc).
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Otto?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Otto mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Willa Otto znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeromskiego 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Otto znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Otto znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m, Liceum Ogólnokształcące nr 50 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Otto jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Pro Familia w odległości 180 m, Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Otto składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Bake and cake, w odległości 300 m znajduje się Społem Wola, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Otto w odległości 270 m znajduje się FITwoman, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.08.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: