Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Partynicka Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Partynicka, oferowane bezpośrednio przez

Inwea Development

Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Partynicka 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 394 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Partynicka ParkPartynicka Park

14 zdjęć

Partynicka Park
Partynicka Park
Partynicka Park
Partynicka Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • siłownia plenerowa

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Kotłownia gazowa w budynku

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Komórki lokatorskie dostępne dla wybranych mieszkań, informacje bezpośrednio u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca) : dedykowane do każdego lokalu mieszkalnego, możliwość zakupu do mikroapartamentów przy zakupie >2 lokali

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Partynicka Park to kameralna inwestycja w samym sercu Parku Klecińskiego, składająca się z mikroapartamentów inwestycyjnych, apartamentów mieszkalnych z tarasami, lokali usługowo-handlowych na parterze oraz garażu podziemnego z 33 miejscami postojowymi!

Idealne do zamieszkania

Bliskość Parku Klecińskiego zapewnia spokojny klimat, idealny do odpoczynku zarówno w ciepłe dni (na tarasie, balkonie lub w ogrodzie) jak i te zimniejsze, oferując wiele tras do spacerowania z rodziną czy też pupilem. Jest to unikatowe i niezwykle urokliwe miejsce na mapie Wrocławia.

Inwestycja Partynicka Park znajduje się na Partynicach, ul. Partynicka 5 (6.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Inwea Development.

Inwestycja Partynicka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Partynicka Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inwea Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (33 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie dostępne dla wybranych mieszkań, informacje bezpośrednio u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dokonała lokalizacja

Adres Partynicka 5 zapewnia doskonałe opcje komunikacyjne. Z Partynicka Park dojdziesz na przystanek tramwajowy lub autobusowy w 6 minut, a dojazd do przystanku Arkady Capitol zajmie Ci zaledwie 18 minut! Sprawdź w aplikacji Jak Dojadę! Dojazd do autostrady, czy C.H. Bielany Wrocławskiego zajmie Ci od 5 do 10 minut autem.

Nie chcesz opuszczać pięknej okolicy parku?

Doskonale to rozumiemy! Spacer do Paczkomatu InPost lub Restauracji McDonald’s zajmie Ci zaledwie 5 minut. A dla osób z dziećmi polecamy prestiżowy żłobek i szkołę American School of Wrocław – 4 minuty spacerem!

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Partynicka Park?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Partynicka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 411 metrów od inwestycji Partynicka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Partynicka Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Partynicka Park znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 268 m, Prywatna Szkoła Podstawowa American School Of Wrocław w odległości 299 m, American School Of Wrocław w odległości 331 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Partynicka Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mediconcept w odległości 517 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 534 m, OrtoDent w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Partynicka Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 416 m znajduje się Żabka, w odległości 436 m znajduje się Top Fitness, w odległości 504 m znajduje się Lotos.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Partynicka Park w odległości 308 m znajduje się boisko / kort, w odległości 309 m znajduje się boisko / kort, w odległości 656 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 05.10.2022
Data aktualizacji: 02.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023