Jaśkowa Dolina 29

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 328 ofert w najbliższej okolicy!

Jaśkowa Dolina 29

12 zdjęć

Jaśkowa Dolina 29
Jaśkowa Dolina 29
Jaśkowa Dolina 29
Jaśkowa Dolina 29

Najbliższe inwestycje

 • Jaśkowa Dolina 73
  od: 9 750 zł/m2
  Pod wynajem

  Portal Office Sp. z o.o.

 • Kamienice H. Kołłątaja

  Indai Sp. z o.o.

 • Villa Jaśkowa Dolina
  od: 11 100 zł/m2

  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Jaśkowa Dolina w Gdańsku to urokliwe, historyczne miejsce, zdominowane stylowymi zabudowaniami willowymi i pałacykami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom najbardziej wymagających klientów, powstało tam osiedle Jaśkowa Dolina 29. Jest to wyodrębniony zespół trzech budynków, starannie wkomponowanych w otaczający osiedle teren. Inwestycja została dopracowana w najdrobniejszym szczególe, zarówno pod kątem funkcjonalności oraz komfortu, jak i estetyki. Budynki zostały połączone łącznikiem komunikacyjnym, który pełni wiele funkcji – między innymi lobby, prestiżowej recepcji, a także oranżerii z widokiem na las. Przez teren posesji przepływa potok, nad którym znajduje się mostek. Rezydencjonalny charakter budynków dodaje im prestiżu i doniosłości. Mieszkańcy mogą wybrać dla siebie lokal spośród wielu dostępnych metraży – od 43 do 117 m kw. W wysokich apartamentach umieszczono okazałe okna, by zapewnić jak największe nasłonecznienie, a co za tym idzie – malownicze widoki. Dla jeszcze większego komfortu mieszkańców zadbano, by każdy lokal miał dostęp do części rekreacyjnej, w której znajduje się między innymi sala fitness i sauny. Atrakcyjność lokalizacji podnosi sąsiedztwo wielu renomowanych szkół średnich i wyższych, a także bogate zaplecze wypoczynkowe.

Inwestycja Jaśkowa Dolina 29 znajduje się we Wrzeszczu, ul. Jaśkowa Dolina (3.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Jaśkowa Dolina 29 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 50 nowych apartamentów. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaśkowa Dolina 29 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 50 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaśkowa Dolina 29 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Jaśkowa Dolina 29 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sobótki 1362.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśkowa Dolina 29 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Domek Przedszkolaka Montessori w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 45 w odległości 330 m, OSRODEK SZKOLENIOWY "KLARY" Jerzy Krawczyk w odległości 410 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśkowa Dolina 29 w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: