Krakowskie Tarasy Etap IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez

IMS Budownictwo - Wrocław

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Krakowska 98

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 453 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krakowskie Tarasy Etap IV

4 zdjęcia

Krakowskie Tarasy Etap IV
Krakowskie Tarasy Etap IV
Krakowskie Tarasy Etap IV
Krakowskie Tarasy Etap IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (29): zakup obowiązkowy, wielkość: od 2 do 4,40 m2. Komórki lokatorskie w cenie 6 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc) : zakup obowiązkowy, do 48,00 m2 powierzchni mieszkania zakup 1 miejsca postojowego, od 49,00 m2 powierzchni mieszkania zakup 2 miejsc postojowych, na kondygnacji -1 cena: 37 000 zł, na kondygnacji -2 cena: 36 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis inwestycji

W ramach kolejnego etapu Krakowskich Tarasów powstanie budynek mieszkalny o wysokości 6 pięter oraz 5 piętrowy budynek biurowy. Całe osiedle będzie się składać z sześciu etapów. Planowane są budynki zarówno mieszkalne, jak i biurowo-usługowe. W pierwszej linii zabudowy od strony ul. Krakowskiej znajdą się lokale usługowe.

W IV Etapie wykonamy 42 mieszkania o powierzchni od 26 mkw. do 109 mkw. Wszystkie mieszkania posiadają loggię (otwartą lub zamykaną, która może posłużyć za ogród zimowy) lub taras o powierzchni przekraczającej 100 mkw. W podziemnej części budynku znajdzie się dwupoziomowy garaż wielostanowiskowy, komórki lokatorskie i pomieszczenia techniczne. Całe osiedle będzie monitorowane.

W budynku biurowo-usługowym przewidzianych jest 9 lokali biurowych o powierzchni od 178 mkw. do 257 mkw. Na parterze znajdą się 2 lokale usługowe o powierzchni 152 i 178 mkw.

Inwestycja Krakowskie Tarasy Etap IV znajduje się na Południu, ul. Krakowska 98 (2.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez IMS Budownictwo - Wrocław.

Inwestycja Krakowskie Tarasy Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMS Budownictwo - Wrocław przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (56 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich zakup obowiązkowy, wielkość: od 2 do 4,40 m2..

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2101 metrów od inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Bajkowa Przystań" w odległości 365 m, szkoła w odległości 366 m, przedszkole w odległości 382 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Akademicka Poliklinika Stomatologiczna w odległości 674 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 271 m znajduje się Jul-Ka, w odległości 274 m znajduje się Fitness Academy, w odległości 290 m znajduje się Fornetti.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krakowskie Tarasy Etap IV w odległości 696 m znajduje się Oławka, w odległości 719 m znajduje się boisko / kort, w odległości 743 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.12.2021
Data aktualizacji: 29.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: