Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ostoja Oporów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ogórkowa, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Ogórkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostoja OporówOstoja Oporów

5 zdjęć

Ostoja Oporów
Ostoja Oporów
Ostoja Oporów
Ostoja Oporów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W zielonym miejscu Wrocławia, na granicy osiedla Oporów i osiedla Klecina, przy ulicy Ogórkowej powstaje nowoczesne osiedle – „Ostoja Oporów”. Projekt przewiduje własny teren rekreacyjny dostępny dla wszystkich mieszkańców osiedla, czym wpisuje się w charakter tej części miasta.

Kompleks mieszkaniowy, który tworzą 3 budynki, składa się z 98 lokali o powierzchni od 23 do 93 mkw. Deweloper zaplanował prywatne, przydomowe ogródki dla mieszkań na parterze, a dla zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach – balkony lub obszerne tarasy. Do każdego z mieszkań na ostatnim piętrze przynależeć będzie antresola. Budynek A, położony w pobliżu terenu rekreacyjnego, będzie składał się z 4 kondygnacji, natomiast kameralne budynki B i C będą posiadały 3 kondygnacje. Projekt przewiduje wyposażenie budynku A w windę oraz w 96 miejsc postojowych dla samochodów w garażu podziemnym. Dla budynku B i C zaplanowano 22 stanowiska parkingowe naziemne. Z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych uwzględniono specjalne miejsca postojowe.

Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne zapewnią codzienny komfort przyszłym mieszkańcom, a zróżnicowana oferta sprawi, że każdy klient znajdzie wymarzone miejsce do życia, zgodne z jego indywidualnymi oczekiwaniami.

Inwestycja Ostoja Oporów znajduje się na Klecinie, ul. Ogórkowa (6.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Ostoja Oporów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Oporów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Oporów?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Oporów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1532 metrów od inwestycji Ostoja Oporów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Oporów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Oporów znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 42 w odległości 445 m, przedszkole w odległości 501 m, Przedszkole Nr 56 w odległości 501 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ostoja Oporów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 639 m, Omni w odległości 674 m, DIALAB w odległości 696 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ostoja Oporów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 336 m znajduje się Owocowo Warzywny Raj u Ewy, w odległości 503 m znajduje się Hermes, w odległości 507 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Oporów w odległości 357 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 369 m znajduje się boisko / kort, w odległości 446 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 19.04.2016
Data aktualizacji: 04.03.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023