Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Babiego Lata 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Babiego Lata, oferowane bezpośrednio przez

House Plus Zbigniew Szyszko

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Babiego Lata

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Babiego Lata 2Babiego Lata 2

5 zdjęć

Babiego Lata 2
Babiego Lata 2
Babiego Lata 2
Babiego Lata 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

1. Fundamenty murowane z bloczków betonowych 2. Stropy systemowe terriva

Dach

O konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną, rynny i rury PCV

Elewacja

Ocieplenie – styropian 18 cm, tynk cienkowarstwowy silikonowy

Stolarka okienna

Okna trzyszybowe PCV, w kolorze drewna, rolety zabezpieczające w mieszkaniach na parterze podnoszone elektrycznie

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, bez drzwi wewnątrzlokalowych

Balkony

Żelbetowe, systemu isokorb, wykończone płytkami ceramicznymi, barierki metalowe

Posadzka

Suchy podkład betonowy, przygotowane do ułożenia wierzchniej warstwy podłogi

Ściany

Murowane z bloczków silka 24 cm

Parapety zewnętrzne

Blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu kamiennego

Instalacje

1. Instalacja elektryczna - siłowa pod instalację kuchenki elektrycznej (bez kuchenki elektrycznej), osprzęt elektryczny bez lamp oświetleniowych, tablice elektryczne w przedpokoju 2. Instalacje teletechniczne - instalacja dzwonkowa z osprzętem, instalacja domofonowa, instalacja antenowa RTV i instalacja internetowa – z gniazdem w pokoju dziennym 3. Instalacja kanalizacji sanitarnej - z rur PCV, odpływy zakończone korkiem 4. Instalacja wody zimnej - z rur PE w izolacji ułożonych w warstwie podposadzkowej, podejścia zakończone korkiem 5. Instalacja cwu - z dwufunkcyjnego gazowego kotła CO VIESSMANN dla każdego mieszkania oddzielnie, bez osprzętu, z rur PE w izolacji ułożonych w warstwie podposadzkowej, podejścia zakończone korkiem

Ogrzewanie

Instalacja c.o. z dwufunkcyjnego gazowego kotła CO VIESSMANN dla każdego mieszkania oddzielnie, bez osprzętu, z rur PE-X w izolacji ułożonych w warstwie podposadzkowej, grzejniki płytowe w pokojach i kuchni, i drabinkowe w łazience wszystkie z głowicami termostatycznymi

Wentylacja

Grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Babiego Lata 2 logo

Inwestycja Babiego Lata 2 to czterokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny w postaci willi miejskiej, z 6 lokalami mieszkalnymi.

Budynek nawiązuje wizualnie do stylu zabudowy Krzyków z przełomu wieków – kilkurodzinnych willi wkomponowanych w zieleń.

Inwestycja zlokalizowana jest we Wrocławiu przy ul. Babiego Lata – południowej dzielnicy miasta Wrocławia – Krzyków, cenionej przez mieszkańców części miasta. Inwestycja jest położona w odległości około 5 km od centrum miasta, bardzo dobrze umiejscowiona pod względem dostępności komunikacji.

Budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy jednej z głównych ulic dzielnicy – ulicy Krzyckiej, co z jednej strony pozwala na szybkie dotarcie do przystanków komunikacji miejskiej lub wyjazd samochodem na główne arterie, z drugiej zapewnia skuteczną izolację od hałasu ulicy.

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią istniejące już budynki jednorodzinne, położona obok, niezabudowana działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przewidziana jest do zabudowy wielorodzinnej o wysokości i kubaturze zgodnej z realizowaną inwestycją.

Nieopodal znajdują się parki – Kleciński i Południowy oraz tereny zielone nad rzeką Ślęzą, stanowiące doskonałą bazę do relaksu w mieście.

Inwestycja Babiego Lata 2 znajduje się na Krzykach, ul. Babiego Lata (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez House Plus Zbigniew Szyszko.

Inwestycja Babiego Lata 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od null do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Babiego Lata 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców House Plus Zbigniew Szyszko przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Babiego Lata 2?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Babiego Lata 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 902 metrów od inwestycji Babiego Lata 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Babiego Lata 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Babiego Lata 2 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Lupikowo w odległości 318 m, Szkoła Podstawowa Alto Wietrzna w odległości 371 m, Punkt Przedszkolny In Harmony Preschool w odległości 443 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Babiego Lata 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedicArt w odległości 180 m, Przyjaźni w odległości 217 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 219 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Babiego Lata 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się Żabka, w odległości 196 m znajduje się T&J, w odległości 203 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Babiego Lata 2 w odległości 443 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 483 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 486 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023