Monte Verdi

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Popularna 1, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Popularna 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 479 ofert w najbliższej okolicy!

Monte Verdi

6 zdjęć

Monte Verdi
Monte Verdi
Monte Verdi
Monte Verdi

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Monte Verdi znajduje się na Starych Włochach, ul. Popularna 1 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Monte Verdi została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Monte Verdi nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca)

W inwestycji znajdują się 52 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (52)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (82 miejsca).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Monte Verdi?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Monte Verdi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Monte Verdi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Włochy 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Monte Verdi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Monte Verdi znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zielony Słonik w odległości 320 m, Niepubilczne Przedszkole "Dziecięcy Kącik" w odległości 340 m, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Monte Verdi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Monte Verdi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Monte Verdi w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.02.2016
Data aktualizacji: 12.02.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: