Apartamenty Okopowa 59A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Okopowa, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Powązki, ul. Okopowa 59A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 424 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Okopowa 59A

6 zdjęć

Apartamenty Okopowa 59A
Apartamenty Okopowa 59A
Apartamenty Okopowa 59A
Apartamenty Okopowa 59A

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Okopowa 59A logo

Apartamenty Okopowa 59A to najnowsza inwestycja realizowana przez Home Invest, na którą składa się jeden ośmiopiętrowy budynek. Zlokalizowana będzie w biznesowej części Warszawy - na Woli. Apartamenty cechować będzie przestronność oraz funkcjonalność. Dodatkowym atutem będzie to, że wybrane mieszkania będzie można zaaranżować według własnych potrzeb. Układ ścian nośnych poszczególnych mieszkań pozwoli na wygospodarowanie dodatkowego pokoju. W architekturze budynku zastosowano panoramiczne przeszklenia, które zwiększą nasłonecznienie apartamentów. Nowoczesny budynek o eleganckim wnętrzu - to będzie wyróżniało Apartamenty Okopowa 59A na tle istniejącej zabudowy.

APARTAMENTY OKOPOWA 59A TO:

- 98 mieszkań

- 1/2/3/4/ pokojowe

- 41 – 113 m2

- funkcjonalne układy mieszkań

- zamknięte osiedle

- garaże podziemne oraz naziemne

- recepcja

- monitorowane osiedle

- lokale usługowe

Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A znajduje się na Powązkach, ul. Okopowa 59A (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Okopowa 59A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 277 do 312 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, recepcja, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Okopowa 59A?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Okopowa 59A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Okopowa 59A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Okopowa 59A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Okopowa 59A znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Fototechnicznych w odległości 160 m, Branżowa Szkoła Fototechniczna I stopnia w odległości 160 m, Szkoła Policealna Nr 7 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Okopowa 59A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sharley w odległości 400 m, Luxmed w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Okopowa 59A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się PSS Warszawa Wola, w odległości 380 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2018
Data aktualizacji: 22.06.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: