Mehoffera

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mehoffera, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwest

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Mehoffera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 421 ofert w najbliższej okolicy!

Mehoffera

10 zdjęć

Mehoffera
Mehoffera
Mehoffera
Mehoffera

Najbliższe inwestycje

 • Bliżej Gwiazd na Mehoffera

  Bliżej Gwiazd na Mehoffera

  INREST GROUP

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Mehoffera
  11.7 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 48-135 m2
  • Mieszkań: 8
  • Pokoje: 2-6
 • Pasłęcka 14
  od: 10 500 zł/m2
  Pod wynajem

  Pasłęcka 14

  PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Pasłęcka 14
  12.3 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 30-121 m2
  • Mieszkań: 26
  • Pokoje: 1-5
 • Odkryty Zakątek

  Odkryty Zakątek

  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowodwory, Białołęka, Warszawa
  ul. Odkryta 50, 50A, 50B
  12.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 46-103 m2
  • Mieszkań: 61
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nie czekaj i przyjedź do nas by przekonać się jak szybko możesz tu być!

Nasza inwestycja u zbiegu ulic Mehoffera i Talarowej zlokalizowana na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka jest wyjątkowa pod wieloma względami. To bowiem idealne połączenie to nowoczesnej architektury, dogodnej lokalizacji z przyjaznym, zielonym otoczeniem oraz atrakcyjną ceną.

To miejsce odsunięte od miejskiego zgiełku stolicy, ale w optymalnej odległości od najważniejszych elementów infrastruktury miejskiej: przedszkoli, szkół, sklepów, kawiarni, obiektów sportowych i kulturalnych. Sprawną komunikację z centrum Warszawy zapewnia Most Północny oraz dobrze rozwinięty transport publiczny: przystanki autobusowe i tramwajowe.

Wszechobecna zieleń, sąsiedztwo parków i placów zabaw sprawia, że to jest idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i miłośników rodzinnych spacerów czy przejażdżek rowerowych.

Charakter zabudowy wpisuje się doskonale w pobliski klimat i estetykę najbliższego otoczenia. Użycie najlepszych materiałów budowlanych i wykończeniowych gwarantuje komfortową, długoletnią eksploatację.

Ufamy, że znajdziesz tutaj swój Dom, w którym będziesz się czuć bezpiecznie i komfortowo!

Inwestycja Mehoffera znajduje się na Nowodworach, ul. Mehoffera (11.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Mehoffera została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mehoffera nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

- Szybki dostęp do głównych arterii miejskich: ulicy Modlińskiej, Mostu Północnego, Wisłostrady, Wybrzeża Helskiego, ulicy Jagiellońskiej - Dojazd samochodem do Stacji Metra Młociny przez Most Północy zajmuje 12 minut, zaś komunikacją miejską 18 minut - Granica inwestycji sąsiaduje z przystankiem autobusowym „Talarowa 01” przy ul. Mehoffera skąd odjeżdżają autobusy linii 126 i 133 - W odległości 500 metrów – na skrzyżowaniu ul. Mehoffera i ul. Światowida znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe skąd odjeżdżają tramwaje linii 2 i 17 oraz autobusy linii 186, 509, N01, N03, N13, N63 - Plan budowy linii tramwajowej wzdłuż ulicy Modlińskiej - Plan budowy III linii metra przez Tarchomin i Białołękę - Wygodne połączenie z lotniskiem w Modlinie (25 minut) - Dojazd nad Zalew Zegrzyński w 30 minut

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mehoffera?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mehoffera mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Mehoffera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Talarowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mehoffera znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mehoffera znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Zagajach w odległości 350 m, Punkt Przedszkolny w Zagajach w odległości 350 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "MIŚ" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mehoffera jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mehoffera w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.11.2018
Data aktualizacji: 14.02.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: