Handlowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Handlowa 36

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Handlowa

3 zdjęcia

Handlowa
Handlowa
Handlowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

MIEJSCEProjektowany budynek znajdować się będzie na działce przy ul. Handlowej 36 w Warszawie, na terenie Dzielnicy Targówek. Zlokalizowanie inwestycji w odległości ok. 500 m od ul. Radzymińskiej będącej jedną z głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy, zapewnia dogodną dostępność komunikacyjną do Centrum miasta (ok. 5 km do Placu Bankowego). Ulica Handlowa jest niewielką uliczką w której kursuje linia autobusowa. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdują się domy jednorodzinne i wielorodzinne do wysokości ok. 2 pięter oraz garaże. W odległości ok. 300 m od naszej inwestycji znajduje się teren zielony – Skwer Wiecheckiego Wiecha. Niedaleko – w odległości ok. 500 m znajduje się niedawno odnowiony i unowocześniony Teatr Rampa zlokalizowany przy ul. Kołowej 20. BUDYNEK

Budynek obsługiwany będzie przez jedną klatkę schodową. Obiekt został zaprojektowany w konstrukcji szkieletowej, tzn. elementynośne, takie jak słupy i stropy wykonane z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa, wykończona tynkiem cienkowarstwowym na siatce i miejscami okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku w wodę i prąd zapewnią sieci miejskie. Potrzeby c.o. i c.w. będzie zapewniać włąsna kotłownia gazowa.  STRUKTURA

Na kondygnacji <del>1 budynku zaprojektowano garaż podziemny na 8 stanowisk parkingowych oraz komórki lokatorskie. Na pierwszej kondygnacji budynku, tj. na parterze zaprojektowane są 2 lokale mieszkalne z ogródkami, garaż na jeden samochód oraz pomieszczenie śmietnikowe z dostępem od zewnątrz budynku. Na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku zaprojektowane są po 3 lokale mieszkalne. Struktura mieszkań jest zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania to: 2</del> i 3-pokojowe w różnych wariantach powierzchniowo – funkcjonalnych. Termin oddania budynku IV kwartał 2012 r. / I kwartał 2013 r.

Inwestycja Handlowa znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Handlowa 36 (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Handlowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Handlowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne (8 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Handlowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Handlowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Handlowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Handlowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Handlowa znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 103 w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 190 m, Przedszkole nr 106 w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Handlowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Topaz, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Handlowa w odległości 80 m znajduje się Orlik im. Eusebio da Silva Ferreira, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.01.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Targówku Mieszkaniowym

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: