Gagarina 108

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGROSS Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Orion 2(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 326/m2
  Osiedle Orion 2
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  ARKOP Deweloper
 • Stacja 3.0(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Mińska 54-609 (6.6 km od centrum Wrocławia)
  Stacja 3.0
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Echo Investment S.A.
 • Awicenny(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny (6.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 200/m2
  Awicenny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 52 - 139 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Gagarina 108 stanowi kameralny budynek wielorodzinny. Na trzech piętrach zaplanowano 27 mieszkań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Powierzchnie mieszkań zaczynają się już od około 34 m2 na 79,64 m2 kończąc. Do każdego z lokali przynależy balkon lub taras a do mieszkań na parterze przylega ogródek. W ofercie naszej inwestycji znajdują się mieszkania, dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe.Nowoczesny budynek charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania oraz doskonałą estetyką. Dodatkowym atutem inwestycji jest podziemny garaż wraz z komórkami lokatorskimi. Budynek posiada dwie klatki schodowe a w każdej z nich znajduje się winda.Teren wokół budynku jest przystosowany dla osób z trudnościami w poruszaniu się. Całą inwestycję otacza zieleń, która zachęca do odpoczynku z rodziną.

Inwestycja Gagarina 108 znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina 108 (7.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi GROSS Nieruchomości

Inwestycja Gagarina 108 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gagarina 108 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W sprzedaży.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: W sprzedaży.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Gagarina 108

Inwestycja Gagarina 108 zlokalizowana jest w zachodniej części Wrocławia – Muchobór Wielki. Ta część miasta charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi, przeznaczonymi do rekreacji. Inwestycja została zaprojektowana zarówno z myślą o ludziach którzy poszukują ciszy i spokoju, jak i tych ceniących życie w mieście. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się budynki jedno i wielorodzinne oraz tereny zurbanizowane. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od ul. Gagarina. Nieopodal inwestycji znajduje się wiele sklepów i marketów (Lidl, Biedronka, Freshmarket ), centrum handlowe Factory Outlet oraz inne takie jak Castorama, Liroy Merlin, Empik.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gagarina 108 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Gagarina 108 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muchobór Wielki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gagarina 108 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gagarina 108 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pediatra Maciej Puławski w odległości 80 m, NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 400 m, NZOZ "Remedis" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gagarina 108 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Hert, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gagarina 108 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 27.01.2017

Data aktualizacji: 10.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie