Gagarina 108

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gagarina, oferowane bezpośrednio przez

GROSS Nieruchomości

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Gagarina 108

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gagarina 108Gagarina 108

11 zdjęć

Gagarina 108
Gagarina 108
Gagarina 108
Gagarina 108

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: W sprzedaży

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Gagarina 108 stanowi kameralny budynek wielorodzinny. Na trzech piętrach zaplanowano 27 mieszkań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Powierzchnie mieszkań zaczynają się już od około 34 m2 na 79,64 m2 kończąc. Do każdego z lokali przynależy balkon lub taras a do mieszkań na parterze przylega ogródek. W ofercie naszej inwestycji znajdują się mieszkania, dwu-, trzy-, a nawet czteropokojowe.

Nowoczesny budynek charakteryzuje się wysokim komfortem użytkowania oraz doskonałą estetyką. Dodatkowym atutem inwestycji jest podziemny garaż wraz z komórkami lokatorskimi. Budynek posiada dwie klatki schodowe a w każdej z nich znajduje się winda.

Teren wokół budynku jest przystosowany dla osób z trudnościami w poruszaniu się. Całą inwestycję otacza zieleń, która zachęca do odpoczynku z rodziną.

Inwestycja Gagarina 108 znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina 108 (7.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi GROSS Nieruchomości.

Inwestycja Gagarina 108 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gagarina 108 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W sprzedaży.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Gagarina 108 zlokalizowana jest w zachodniej części Wrocławia – Muchobór Wielki. Ta część miasta charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi, przeznaczonymi do rekreacji. Inwestycja została zaprojektowana zarówno z myślą o ludziach którzy poszukują ciszy i spokoju, jak i tych ceniących życie w mieście.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się budynki jedno i wielorodzinne oraz tereny zurbanizowane. Bezpośrednie wejście na teren inwestycji jest zlokalizowane od ul. Gagarina. Nieopodal inwestycji znajduje się wiele sklepów i marketów (Lidl, Biedronka, Freshmarket ), centrum handlowe Factory Outlet oraz inne takie jak Castorama, Liroy Merlin, Empik.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gagarina 108?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gagarina 108 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1224 metrów od inwestycji Gagarina 108 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gagarina 108 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gagarina 108 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 302 m, Przedszkole nr 22 w odległości 306 m, przedszkole w odległości 353 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gagarina 108 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pediatra Maciej Puławski w odległości 79 m, Centrum Zdrowia Zen w odległości 376 m, NZOZ "Remedis" w odległości 378 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gagarina 108 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 75 m znajduje się Hert, w odległości 89 m znajduje się Żabka, w odległości 181 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gagarina 108 w odległości 266 m znajduje się boisko / kort, w odległości 276 m znajduje się boisko / kort, w odległości 739 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 10.04.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: