Apartamenty Sabbia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGreen House Development

Ceny od: 12 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sabbia dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1/A
4
151,83 m²
Parter
2 000 000 zł13 173 zł/m²
2/A
4
150,62 m²
Parter
2 000 000 zł12 500 zł/m²
3/A
4
151,92 m²
1
2 000 000 zł12 500 zł/m²
4/B
4
149,24 m²
1
2 000 000 zł13 401 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Spełnij swoje marzenie o tarasie na dachu - oferta limitowana!

  200 - metrowe tarasy na dachu są niekwestionowanym atutem apartamentów SABBIA. Skontaktuj się z naszym Doradcą i spełnij marzenia o życiu w luksusie. Doradca ds. Sprzedaży Jarosław Miszewski kom. 691 131 100, 691 13 12 13

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Apartamenty Sabbia są odpowiedzią na Twoją potrzebę komfortu i prywatności. Koncepcja nowoczesnej formy narodziła się jako naturalna reakcja na zapewnienie mieszkańcom maksymalnej wygody. Sabbia położona jest w prestiżowej części Bielan, sąsiaduje z Parkiem Stawy Kellera i Parkiem Kaskada.Sabbia łączy nowoczesną architekturę z prestiżem przestronnych, luksusowych mieszkań. Ta kameralna inwestycja to 12 apartamentów, ulokowanych w dwóch willach miejskich. Budynki zostały zaprojektowane ze staranną dbałością o estetykę detalu, ma zapewniać wyjątkową atmosferę jej mieszkańcom. To niezwykłe miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowo. Starannie wyselekcjonowane, nowoczesne technologie gwarantują stały, wysoki poziom jakości Twojego życia. Piaskowiec, granit, szkło, to tylko niektóre elementy podkreślające subtelną elegancję. Prostota formy oraz nowoczesny design sprawiają, że Sabbia jest ikoną stylu i kwintesencją dobrego smaku.Sabbia inspiruje przestrzenią. Każdy apartament to ok 140 m2 zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach. Wszystkie apartamenty mają 3 metry wysokości. W każdym stworzyliśmy trzy przestronne sypialnie, dwie łazienki, garderobę, dużą kuchnię, jadalnię i salon o wielkości ok 40 metrów. Panoramiczne okna, ogrody na poziomie 0 oraz tarasy na ostatniej kondygnacji sprawiają, że Sabbia jest wyjątkowym miejscem odpoczynku.Dwa miejsca garażowe + komórka - dodatkowo płatne, zakup obligatoryjny.

Inwestycja Apartamenty Sabbia znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, Aleja Słowiańska (6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Green House Development.

Inwestycja Apartamenty Sabbia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Sabbia pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 149 do 152 metrów kwadratowych w cenie od 12 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 149 do 152 m2 w cenie od 2 000 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Green House Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:posiada (13).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania w tym 4 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 149 do 152 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się na poziomie 2 000 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 500 do 13 401 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Sabbia

Apartamenty Sabbia znajdują się przy alei Słowiańskiej, na granicy Bielan i Żoliborza. Budynki mieszczą się pośród starego drzewostanu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola. Czas wolny można spędzać podczas spacerów w pobliskich parkach, o zdrowie i urodę zadbać w okolicznych klubach fitness i salonach SPA, a rozrywkę kulturalną zapewni nam teatr, kino czy Centrum Sztuki. Doskonały punkt komunikacyjny i bliskość metra zapewnia stałą integrację z miastem.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Sabbia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żeromskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Sabbia znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Kraina Marzeń" w odległości 100m, Zespół Szkół Nr 10 w odległości 150m, Gimnazjum nr 5 Stowarzyszenia Kultury i Edukacji w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Gołowicz Jarosław, lek. med. Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, w odległości 300 m znajduje się AB Ortodoncja, w odległości 400 m znajduje się Gabinet Psychoterapii.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się PKO BP, w odległości 500 m znajduje się Cukiernia W.Gieryszewski, w odległości 500 m znajduje się Komenda Rejonowa Policji Warszawa V.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy , w odległości 350 m znajduje się park Kaskada, w odległości 750 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 07.10.2016

Data aktualizacji: 21.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie