Osiedle Pissardii

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dróżnicza/Malinowskiego, oferowane bezpośrednio przez Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Dróżnicza/Malinowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Pissardii

8 zdjęć

Osiedle Pissardii
Osiedle Pissardii
Osiedle Pissardii
Osiedle Pissardii

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielona Toskania

  Murapol S.A.

 • Robyg Jagodno - Etap II
  od: 7 100 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Robyg Jagodno
  od: 7 925 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Naszą drugą inwestycją jest Osiedle Pissardii, budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej na wrocławskim Jagodnie, pomiędzy ulicami Dróżniczą i Malinowskiego (działka 30/3 oraz 31/2).

Jest to bardzo dobra lokalizacja mająca bliskie położenie w odniesieniu do centrum Wrocławia a jednocześnie to cicha i spokojna okolica.

W pierwszym etapie powstanie 10 domów dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej. Będzie to osiedle zamknięte bramą z pilotem. Dojazd do osiedla odbywać się będzie ulicą Dróżniczą i dalej nowo wybudowaną drogą z kostki brukowej.

Projektowane mieszkania na parterze będą miały 58,38 m2 i składać się będą z:

- pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,66 m2),

- sypialni (15,05 m2),

- pokoju (9,30 m2),

- łazienki (4,33 m2),

- korytarza (2,85 m2),

- wiatrołapu (3,19 m2).

Do mieszkań na parterze będzie przylegał ogródek o powierzchni około 60 m2. W każdym mieszkaniu przewidziano zawory ogrodowe zamontowane na ścianie zewnętrznej budynku w celu podlewania zieleni.

Mieszkania na piętrze będą miały 65,17 m2 i składać się będą z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25,21 m2), pokoju (10,19 m2), pokoju (8,84 m2), łazienki (5,95 m2), korytarza (6,66 m2), wiatrołapu (8,32 m2), balkonu 5,09 m2. Atutem mieszkań na piętrze będzie poddasze, oddawane przez nas jako nieużytkowe, o powierzchni 41,89 m2. Na poddaszu będzie możliwość podłączenia się do kanalizacji.

Wszystkie mieszkania będą miały możliwość montażu kominka opalanego drewnem.

W mieszkaniach zamontowane zostaną dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne na ciepłą wodę i ogrzewanie.

Na wczesnym etapie budowy Istnieje możliwość wprowadzenia zmian do układu mieszkań jak na przykład: możliwość usytuowania osobnej kuchni, ścian działowych czy też indywidualnego rozkładu punktów elektrycznych.

Liczba pokoi - od 3.

Inwestycja Osiedle Pissardii znajduje się na Brochowie, ul. Dróżnicza/Malinowskiego (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Pissardii została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pissardii nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Jest możliwość montażu kominka opalanego drewnem.

Dach

- dach dwuspadowy 35o pokryty nowoczesną płaską dachówką betonową Braas.

Posadzka

- cementowe przygotowane pod ułożenie paneli lub płytek podłogowych.

Ściany

- zewnętrzne będą zbudowane z cegły silikatowej grubości 24 cm i ocieplone styropianem grubości 16 cm, - wewnętrzne zostaną wykończone tynkiem gipsowym maszynowym a w łazienkach cementowo - wapiennym, - na poddaszu ścianka kolankowa.

Ogrzewanie

- dwufunkcyjne kondensacyjne kotły gazowe, zapewniające ciepłą wodę i ogrzewanie, a także grzejniki, - ogrzewanie indywidualnym piecem gazowym.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wrocław dzielnica Jagodno, pomiędzy ulicami Dróżniczą i Malinowskiego (działka 30/3 oraz 31/2) . Okolica to domy jednorodzinne i bliźniacze. Atutem są również: niedalekie sąsiedztwo parku brochowskiego, obwodnicy Wrocławia a także autostrady A4. Odległości: - około 300 m przystanek autobusowy (3 minuty spacerem), - około 8 km Wrocław Rynek (20 minut samochodem), - około 2 km Wschodnia obwodnica Wrocławia, - około 10 km Autostrada A4 (15 minut samochodem), - około 17 minut Park Brochów (spacerem).

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pissardii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Pissardii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagodzińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pissardii znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przygody w obłokach w odległości 140 m, Punkt przedszkolny Jagodowe w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pissardii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Data publikacji: 05.09.2016
Data aktualizacji: 05.12.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: