Kordeckiego 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kordeckiego, oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Kordeckiego 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 215 ofert w najbliższej okolicy!

Kordeckiego 27

8 zdjęć

Kordeckiego 27
Kordeckiego 27
Kordeckiego 27
Kordeckiego 27

Najbliższe inwestycje

 • Żółkiewskiego 7
  od: 10 200 zł/m2

  Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

 • Viva Vitolin
  od: 8 500 zł/m2

  Unimax Development

 • Park Skandynawia
  od: 11 961 zł/m2
  Pod wynajem

  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kordeckiego 27 to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla osób, którym niskie oprocentowanie lokat bankowych nie satysfakcjonuje i szukają inwestycji o podobnym niskim profilu ryzyka a zdecydowanie wyższej stopie zwrotu.

Zakup lokalu w inwestycji Kordeckiego 27 to inwestycja pasywna nie wymagająca dalszej obsługi. Za regularne przychody na konto odpowiada najbardziej doświadczony na runku najmu operator, który w swoim portfolio ma ok. 4 800 lokali w zarządzaniu.

BUDYNEK/LOKAL MIESZKALNY

Inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych, które zostały zaprojektowane pod najem czyli każdy lokal składa się z 2 mikro-kawalerek ( pokój z aneksem kuchennym i łazienka). Na każdej kondygnacji znajdują się 4 lokale o pow. od 27 m² do 46 m². Mikro-kawalerki o pow. od 11 m² do 18 m². Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone.

Dwie pierwsze kondygnacje to przebudowana kamienica (podpiwniczona), gdzie będą zachowane elementy oryginalnej cegły, natomiast kolejne dwie kondygnacje zostały dobudowane. Na ostatnim piętrze, w niektórych lokalach architekci wykorzystali wysokość pomieszczeń i zaprojektowali antresolę.

Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz mieszkanie w pełni urządzone i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 5 lat, który zarządza Twoim lokalem. Prognozowana stopa zwrotu 6,7% w skali roku.

Inwestycja Kordeckiego 27 znajduje się na Gocławku, ul. Kordeckiego 27 (6.4 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Kordeckiego 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kordeckiego 27 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 20 do 44 metrów kwadratowych w cenie od 10 885 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Praga Południe to prawobrzeżna część Warszawy z dobrze rozbudowaną komunikacją miejską co gwarantuje szybki dojazd do Centrum miasta (ok. 20 min. tramwajem) oraz do pozostałych jej części. Atutem jest bliskość Placu Szembeka (ok. 50m) i ulicy Grochowskiej (ok. 100m) jednej z głównych arterii dzielnicy. W pobliżu Park im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika i Park Znicza, Centrum Promenada i Jubilerska.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kordeckiego 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Kordeckiego 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szembeka 08.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kordeckiego 27 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 290 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 300 m, Punkt przedszkolny Integracyjny Tajemniczy Ogród w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kordeckiego 27 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Reh-Medica w odległości 390 m, Petra Medica w odległości 470 m, Stomatolog SuperNova w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kordeckiego 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Monopolowy "Rowis", w odległości 80 m znajduje się Szklana Pogoda 24h, w odległości 210 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kordeckiego 27 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.07.2019
Data aktualizacji: 01.10.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: