Kordeckiego 27

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

Ceny od: 10 885 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Kordeckiego 27 jest 16 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Kordeckiego 27 dostępnych jest 16 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
26 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
28 m2
Parter
2
29 m2
Parter
2
20 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
27 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
29 m2
1
2
43 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
29 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
27 m2
2
2
30 m2
2
2
44 m2
2
2
31 m2
2
2
31 m2
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
28 m2
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
44 m2
3
2
32 m2
3

Opis Inwestycji

Kordeckiego 27 to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla osób, którym niskie oprocentowanie lokat bankowych nie satysfakcjonuje i szukają inwestycji o podobnym niskim profilu ryzyka a zdecydowanie wyższej stopie zwrotu.Zakup lokalu w inwestycji Kordeckiego 27 to inwestycja pasywna nie wymagająca dalszej obsługi. Za regularne przychody na konto odpowiada najbardziej doświadczony na runku najmu operator, który w swoim portfolio ma ok. 4 800 lokali w zarządzaniu.BUDYNEK/LOKAL MIESZKALNYInwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych, które zostały zaprojektowane pod najem czyli każdy lokal składa się z 2 mikro-kawalerek ( pokój z aneksem kuchennym i łazienka). Na każdej kondygnacji znajdują się 4 lokale o pow. od 27 m² do 46 m². Mikro-kawalerki o pow. od 11 m² do 18 m². Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone.Dwie pierwsze kondygnacje to przebudowana kamienica (podpiwniczona), gdzie będą zachowane elementy oryginalnej cegły, natomiast kolejne dwie kondygnacje zostały dobudowane. Na ostatnim piętrze, w niektórych lokalach architekci wykorzystali wysokość pomieszczeń i zaprojektowali antresolę.Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz mieszkanie w pełni urządzone i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 5 lat, który zarządza Twoim lokalem. Prognozowana stopa zwrotu 6,7% w skali roku.

Inwestycja Kordeckiego 27 znajduje się na Gocławku, ul. Kordeckiego 27 (6.4 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Kordeckiego 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych apartamentów. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kordeckiego 27 pozostało na sprzedaż 16 apartamentów o powierzchniach od 20 do 44 metrów kwadratowych w cenie od 10 885 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 20 do 44 m2 w cenie od 225 000 zł (16 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 16 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 20 do 44 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 225 000 do 549 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 885 do 17 853 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kordeckiego 27

Praga Południe to prawobrzeżna część Warszawy z dobrze rozbudowaną komunikacją miejską co gwarantuje szybki dojazd do Centrum miasta (ok. 20 min. tramwajem) oraz do pozostałych jej części. Atutem jest bliskość Placu Szembeka (ok. 50m) i ulicy Grochowskiej (ok. 100m) jednej z głównych arterii dzielnicy. W pobliżu Park im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika i Park Znicza, Centrum Promenada i Jubilerska.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kordeckiego 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl.Szembeka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kordeckiego 27 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 300m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 w odległości 300m, Przedszkole Nr 331 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Apteka Przy Szembeka, w odległości 100 m znajduje się Optyk na Szembeka. Okulista, w odległości 100 m znajduje się HYDREX DIAGNOSTICS Sp. o. o.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 50 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18, w odległości 200 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi, w odległości 500 m znajduje się Oprawa Obrazów - Galeria Gamma Due.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik, w odległości 550 m znajduje się Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, w odległości 550 m znajduje się Olszynka Grochowska. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej .

Data publikacji: 15.07.2019

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie