Kordeckiego 27

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 807 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praga Verde(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Gdecka (6.3 km od centrum Warszawy)
  Praga Verde
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 35 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Aneo Development
 • NOVA PRAGA - OSIECKA(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Osiecka (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 610 brutto/m2
  NOVA PRAGA - OSIECKA
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 47 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Inwest
 • Omulewska(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 118
  Powierzchnia: 39 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Matexi Polska Sp. Z o.o.

Opis Inwestycji

Kordeckiego 27 to przede wszystkim pomysł na inwestowanie w nieruchomości. To doskonała alternatywa dla osób, którym niskie oprocentowanie lokat bankowych nie satysfakcjonuje i szukają inwestycji o podobnym niskim profilu ryzyka a zdecydowanie wyższej stopie zwrotu.Zakup lokalu w inwestycji Kordeckiego 27 to inwestycja pasywna nie wymagająca dalszej obsługi. Za regularne przychody na konto odpowiada najbardziej doświadczony na runku najmu operator, który w swoim portfolio ma ok. 4 800 lokali w zarządzaniu.BUDYNEK/LOKAL MIESZKALNYInwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych, które zostały zaprojektowane pod najem czyli każdy lokal składa się z 2 mikro-kawalerek ( pokój z aneksem kuchennym i łazienka). Na każdej kondygnacji znajdują się 4 lokale o pow. od 27 m² do 46 m². Mikro-kawalerki o pow. od 11 m² do 18 m². Dzięki dużym oknom lokale będą jasne i odpowiednio doświetlone.Dwie pierwsze kondygnacje to przebudowana kamienica (podpiwniczona), gdzie będą zachowane elementy oryginalnej cegły, natomiast kolejne dwie kondygnacje zostały dobudowane. Na ostatnim piętrze, w niektórych lokalach architekci wykorzystali wysokość pomieszczeń i zaprojektowali antresolę.Kupując nieruchomość kupujesz pakiet !!! Mówiąc o pakiecie dostajesz mieszkanie w pełni urządzone i operatora z którym podpisujesz umowę najmu na 5 lat, który zarządza Twoim lokalem. Prognozowana stopa zwrotu 6,7% w skali roku.

Inwestycja Kordeckiego 27 znajduje się na Gocławku, ul. Kordeckiego 27 (6.4 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Kordeckiego 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych apartamentów. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kordeckiego 27 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 20 do 44 metrów kwadratowych w cenie od 10 885 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Lokalizacja inwestycji Kordeckiego 27

Praga Południe to prawobrzeżna część Warszawy z dobrze rozbudowaną komunikacją miejską co gwarantuje szybki dojazd do Centrum miasta (ok. 20 min. tramwajem) oraz do pozostałych jej części. Atutem jest bliskość Placu Szembeka (ok. 50m) i ulicy Grochowskiej (ok. 100m) jednej z głównych arterii dzielnicy. W pobliżu Park im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika i Park Znicza, Centrum Promenada i Jubilerska.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kordeckiego 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl.Szembeka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kordeckiego 27 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 300m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 w odległości 300m, Przedszkole Nr 331 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Apteka Przy Szembeka, w odległości 100 m znajduje się Optyk na Szembeka. Okulista, w odległości 100 m znajduje się HYDREX DIAGNOSTICS Sp. o. o.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18, w odległości 200 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi, w odległości 500 m znajduje się Oprawa Obrazów - Galeria Gamma Due.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik, w odległości 550 m znajduje się Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, w odległości 550 m znajduje się Olszynka Grochowska. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej .

Data publikacji: 15.07.2019

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie