Handlowa Residence

5 zdjęć

Handlowa Residence
Handlowa Residence
Handlowa Residence
Handlowa Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Handlowa Residence dostępna jest 1 oferta

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc) w cenie 45 000 zł .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.

Powierzchnie mieszkań:

55 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

5 dni - rezerwacja bezpłatna.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Handlowa Residence to miejsce o wyjątkowym designie, charakterystycznym dla progresywnego budownictwa. Budynek, który stanie przy ulicy Handlowej posiadał będzie 17 apartamentów o powierzchni od 37m2 do 80m2, idealnie przystosowanych dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia. Wysoki standard wykończenia zapewni doskonałą jakość i komfort użytkowania apartamentów. Budynek posiada parking podziemny, dzięki któremu już nigdy nie będziesz zmuszony do długiego poszukiwania miejsca parkingowego. W Apartamentach Handlowa Residence otrzymasz prywatne miejsce parkingowe na własność. Podziemny garaż zapewni także większe bezpieczeństwo i ochronę przed warunkami atmosferycznymi dla Twojego samochodu.

Twoje mieszkanie od Parku Stefana Wiecheckiego-Wiecha - idealnego miejsca na spędzenie letniego popołudnia.

W pobliżu znajdziesz wiele miejsc rekreacyjnych, takich jak korty tenisowe, kluby fitness, centrum handlowe, teatr oraz kawiarnie. Odległość od przedszkola, szkoły podstawowej, weterynarza lub przychodni nie przekracza 500m. Musisz dostać się do innej dzielnicy? Twoje nowe mieszkanie znajduje się tylko 300m od stacji metro Trocka.

-Jasne, przestronne wnętrza

-Spokojna okolica

-Nowoczesny design

-Sklepy, szkoły, przedszkole

-Wysoka jakość wykończenia

-Designerski wygląd

-Garaż podziemny

-Dobra komunikacja z innymi dzielnicami

-Okolica pełna zieleni

-Park Wiecha

Inwestycja Handlowa Residence znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Handlowa (5.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Flash Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Handlowa Residence w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Flash Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc) w cenie 45 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Handlowa Residence to nowy, nowoczesny apartamentowiec na Targówku. Apartamenty Handlowa Residence oferują usytuowanie o jakie trudno w Warszawie. Kameralna atmosfera panująca w budynku i okolicy stanowić będzie doskonałą przestrzeń do założenia rodziny, odpoczynku i relaksu. Styl życia w dużym mieście na dłuższą metę może być męczący i przytłaczający. Dlatego warto zainwestować w miejsce, które zapewni spokój i odpoczynek z dala od zgiełku, jednocześnie nie oddalając nas zbyt mocno od naszej pracy, rodziny i przyjaciół oraz innych ważnych dla nas miejsc. Spokojna okolica zapewni idealną przestrzeń do życia dla osób, które pragną spokoju w dużym mieście, jednocześnie nie tracąc łatwości komunikacji z innymi obszarami miasta. -Skwer Stefana Wiecheckiego - Wiecha - 130 m od inwestycji -Kawiarnie w odległości - 300 m -Szkoła podstawowa nr 114 – 400 m -Kort tenisowy – 100 m -Sklepy wielobranżowe - 600 m -Centrum handlowe wileńska - 3,1 km -Metro Trocka – 300 m

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Handlowa Residence?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Handlowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Handlowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Handlowa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Handlowa Residence znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 120 m, Przedszkole Nr 103 w odległości 300 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AMO 81 w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Handlowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Topaz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Handlowa Residence w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.05.2022
Data aktualizacji: 24.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Targówku Mieszkaniowym

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: