Pomarańczarnia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 165 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Pomarańczarnia

Najbliższe inwestycje

 • Wola Skwer(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Obozowa (3.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 100 brutto/m2
  Wola Skwer
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 47 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • WolaRE(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 637/m2
  WolaRE
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 127
  Powierzchnia: 26 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.
 • Dom Pod Szóstką(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Dom Pod Szóstką
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 36 - 91 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  NAPOLLO

Opis Inwestycji

OSTATNIE 2 APARTAMENTY NA OSTATNICH PIETRACH SKYLINE - PIĘKNY WIDOK NA CENTRUM WARSZAWY- wygodne apartamenty 97 m2 , możliwość aranżacji 3 sypialni- klimatyczny budynek 29 lokalowy- wyjątkowa architektura budynku- doskonała lokalizacja :szybki dojazd do Centrum , park Moczydło 10 min- rzetelnie obliczona powierzchnie lokali ,oferujemy metraże liczone po odjęciu tynków i powierzchni zajmowanych przez ścianki działowe.- inwestycja jest realizowana na działce stanowiącej własność Inwestora, nabywcy nie będą musieli ponosić opłat z tytułu użytkowania wieczystego.ARCHITEKTURA- nowoczesna miejska zabudowa dla ludzi prężnych, aktywnych doceniających styl i wygodę.- charakterystyczna zindywidualizowana zabudowa miejska,- duże przeszklenia zapewniające atrakcyjne osie widokowe z każdego lokalu mieszkalnego,- duże witryny okienne gwarantują komfortowe doświetlenie części mieszkalnych,- atrakcyjna południowa ekspozycja wszystkich apartamentów,- ciekawe zindywidualizowane dwu i jedno pozimowe apartamenty,- budynek zdecydowanie różniący się od przytłaczających swoją skalą i ilością mieszkańców osiedli,- dopracowane detale architektoniczne i rozwiązania funkcjonalne,- 30 apartamentów to gwarancja kameralnej atmosfery i spokoju dla mieszkańców,- zlokalizowana na warszawskiej Woli, oddalona zaledwie parę minut drogi od centrum stolicy.

Inwestycja Pomarańczarnia znajduje się na Młynowie, ul. Wawrzyszewska 11 01-162 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa.

Inwestycja Pomarańczarnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pomarańczarnia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 98 metrów kwadratowych w cenie od 8 019 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Pomarańczarnia

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Pomarańczarnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WAWRZYSZEWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Pomarańczarnia znajduje się 79 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w odległości 450m, Liceum "Bednarska" w odległości 450m, Zespół Szkół Nr 6 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Ośrodek Terapii Uzależnień - psycholog, psychiatra, psychoterapia - warszawa, w odległości 200 m znajduje się Ośrodek psychoterapii uzależnień i pomocy psycholgicznej POLANA, w odległości 250 m znajduje się Arena Management Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się FILMGANG, w odległości 700 m znajduje się Stupa House, w odległości 900 m znajduje się Galeria Sztuki Złota Kawka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Eden Day Spa, w odległości 550 m znajduje się Teakwon-Do. Warszawski Klub , w odległości 700 m znajduje się C.W.K.S. Legia Warszawa Sekcja Jeździecka Skoków.

Data publikacji: 10.01.2017

Data aktualizacji: 21.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie