Family Square

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Skarbowców, oferowane bezpośrednio przez Family Square

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Skarbowców 102-108
Ceny od: 8 600 zł brutto/m2
Family Square

10 zdjęć

Family Square
Family Square
Family Square
Family Square

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Family Square dostępnych jest 70 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Family Square logo

Family Square to wyróżniająca się inwestycja mieszkaniowa na mapie południowej części Wrocławia. Doskonała lokalizacja oraz komfort osiedla Family Square, to propozycja dla wszystkich poszukujących bliskości natury, z jednoczesnym dostępem do uroków miejskiego stylu życia.

Komfortowo zaprojektowany kompleks 2 budynków mieszkalnych o czterech kondygnacjach naziemnych tworzy doskonałą przestrzeń do zamieszkania. Całość obejmuje 116 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe. Dla wygody mieszkańców dostępne są podziemne i naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. W częściach wspólnych plac zabaw dla dzieci, miejsca spotkań i wypoczynku mieszkańców, infrastruktura terenów zielonych.

Wybierz mieszkanie zgodnie z własnymi potrzebami. Dostępne mieszkania jedno- i dwupokojowe, jak i większe 3, 4 i 5 pokojowe, w tym 5 mieszkań dwupoziomowych na parterze, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla zabudowy jednorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność, w większości mieszkań istnieje możliwość wyodrębnienia zamkniętej kuchni. Wszystkie mieszkania posiadają loggie, a lokale na parterze prywatne ogródki do wyłącznego korzystania.

Inwestycja Family Square znajduje się na Krzykach, ul. Skarbowców 102-108 (5.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Family Square.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Family Square w sprzedaży jest 70 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 87 metrów kwadratowych, w cenie od 8 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 36 m2 w cenie od 369 240 zł (3 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 48 do 59 m2 w cenie od 454 955 zł (40 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 69 m2 w cenie od 542 064 zł (16 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 87 m2 w cenie od 744 502 zł (11 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Family Square przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, loggia, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 70 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 87 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 369 240 do 752 637 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 600 do 10 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Family Square znajdują się 43 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to prężnie rozwijająca się część miasta, oferująca szerokie możliwości mieszkaniowe osobom poszukującym własnego M. Krzyki charakteryzują się szczególnie licznymi terenami zielonymi oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i modnych obecnie terenów mieszkaniowych miasta. Nowa zabudowa w harmonijny sposób wpasowuje się w dotychczasowy charakter niskiej, kameralnej architektury otoczonej zielenią, tworząc przestrzeń do wygodnego życia zarówno młodych, aktywnych osób, rodzin z małymi dziećmi, jak i osób w wieku dojrzałym. Krzyki to wyjątkowy klimat miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, zapewniający bliski, codzienny kontakt z naturą. Tutaj przyroda jest na wyciągnięcie ręki. To szansa zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Parków Klecińskiego i Południowego oraz w pobliżu rzeki Ślęzy. To wiele możliwości odpoczynku i relaksu w czasie spacerów, biegania, wycieczek rowerowych oraz zabaw i ćwiczeń na placach i zielonych skwerach. Lokalizacja przy ul. Skarbowców to dogodność sprawnej komunikacji tramwajowej i autobusowej, z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz łatwością wyjazdu w kierunku węzła komunikacyjnego Bielany Wrocławskie, AOW oraz autostrady A4. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia dostęp do sieci handlowo-usługowej, edukacyjnej, gastronomicznej i opieki medycznej.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Family Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Family Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skarbowców.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Family Square znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: American School of Wrocław w odległości 510 m, Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wrocław w odległości 510 m, Punkty Przedszkolny American School of Wrocław w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Family Square jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 240 m, DIALAB w odległości 340 m, Lekarz w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Family Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się naturalny24, w odległości 210 m znajduje się T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Family Square w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.03.2021
Data aktualizacji: 09.07.2021
Family Square logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: