Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Family Square

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skarbowców, oferowane bezpośrednio przez

Family Square

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Skarbowców 102-108

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Family SquareFamily Square

10 zdjęć

Family Square
Family Square
Family Square
Family Square

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Family Square logo

Family Square to wyróżniająca się inwestycja mieszkaniowa na mapie południowej części Wrocławia. Doskonała lokalizacja oraz komfort osiedla Family Square, to propozycja dla wszystkich poszukujących bliskości natury, z jednoczesnym dostępem do uroków miejskiego stylu życia.

Komfortowo zaprojektowany kompleks 2 budynków mieszkalnych o czterech kondygnacjach naziemnych tworzy doskonałą przestrzeń do zamieszkania. Całość obejmuje 116 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe. Dla wygody mieszkańców dostępne są podziemne i naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. W częściach wspólnych plac zabaw dla dzieci, miejsca spotkań i wypoczynku mieszkańców, infrastruktura terenów zielonych.

Wybierz mieszkanie zgodnie z własnymi potrzebami. Dostępne mieszkania jedno- i dwupokojowe, jak i większe 3, 4 i 5 pokojowe, w tym 5 mieszkań dwupoziomowych na parterze, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla zabudowy jednorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność, w większości mieszkań istnieje możliwość wyodrębnienia zamkniętej kuchni. Wszystkie mieszkania posiadają loggie, a lokale na parterze prywatne ogródki do wyłącznego korzystania.

Inwestycja Family Square znajduje się na Krzykach, ul. Skarbowców 102-108 (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Family Square.

Inwestycja Family Square została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Family Square nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Family Square przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to prężnie rozwijająca się część miasta, oferująca szerokie możliwości mieszkaniowe osobom poszukującym własnego M. Krzyki charakteryzują się szczególnie licznymi terenami zielonymi oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych i modnych obecnie terenów mieszkaniowych miasta. Nowa zabudowa w harmonijny sposób wpasowuje się w dotychczasowy charakter niskiej, kameralnej architektury otoczonej zielenią, tworząc przestrzeń do wygodnego życia zarówno młodych, aktywnych osób, rodzin z małymi dziećmi, jak i osób w wieku dojrzałym.

Krzyki to wyjątkowy klimat miejsca, z dala od miejskiego zgiełku, zapewniający bliski, codzienny kontakt z naturą. Tutaj przyroda jest na wyciągnięcie ręki. To szansa zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Parków Klecińskiego i Południowego oraz w pobliżu rzeki Ślęzy. To wiele możliwości odpoczynku i relaksu w czasie spacerów, biegania, wycieczek rowerowych oraz zabaw i ćwiczeń na placach i zielonych skwerach.

Lokalizacja przy ul. Skarbowców to dogodność sprawnej komunikacji tramwajowej i autobusowej, z szybkim dojazdem do centrum miasta oraz łatwością wyjazdu w kierunku węzła komunikacyjnego Bielany Wrocławskie, AOW oraz autostrady A4. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia dostęp do sieci handlowo-usługowej, edukacyjnej, gastronomicznej i opieki medycznej.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Family Square?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Family Square mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 914 metrów od inwestycji Family Square znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Family Square znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Family Square znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Zatoka Przygód" w odległości 334 m, Niepubliczne Przedszkole Lupikowo w odległości 439 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori Przyjaźni w odległości 456 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Family Square jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedicArt w odległości 194 m, OrtoDent w odległości 234 m, NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 245 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Family Square składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 144 m znajduje się Żabka, w odległości 213 m znajduje się T&J.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Family Square w odległości 355 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 358 m znajduje się boisko / kort, w odległości 365 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.03.2021
Data aktualizacji: 23.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023