Perła Piotrkowska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPerła Sp. z o.o. Piotrkowska Sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 611 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fuzja(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Tymienieckiego 5/7 (1.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 728/m2
  Fuzja
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 316
  Powierzchnia: 34 - 139 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  Echo Investment S.A.
 • OPAL Apartamenty(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Piotrkowska 197 (0.4 km od centrum Łodzi)
  OPAL Apartamenty
  Termin oddania: 2 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 69
  Powierzchnia: 26 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 52 oferty
  Cem-Mix
 • Art Modern etap II(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Górniak, ul. Wróblewskiego (1.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 300/m2
  Art Modern etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 55 - 93 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  OPG Property Professionals

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Perła Piotrkowska

ZESPÓŁ BUDYNKÓW PERŁA PIOTRKOWSKAInwestycja dla wymagających mieszkańców ceniących nie tylko bliskość centrum miasta i dobrą komunikację ale również architekturę, zieleń licznych parków i prestiż lokalizacji.W pierwszym etapie inwestycji realizowany będzie budynek A, a w kolejnych etapach budynki B i C.KOMFORT PRZYSZŁOŚCIBudujemy miejsce do mieszkania pełne wspólnych przestrzeni i udogodnień dla jego mieszkańców. Cała inwestycja będzie posiadała podwyższony standard wyposażenia i udogodnień.IDEA WSPÓLNOTYBudowaniu więzi społecznych oraz tworzeniu i umacnianiu relacji sąsiedzkich sprzyjają wspólne przestrzenie. Miejsca przeznaczone dla mieszkańców to między innymi: aleja łącząca ul. Piotrkowską i ul. Sienkiewicza, wewnętrzne dziedzińce pełne zieleni z miejscami do relaksu i placem zabaw.

Inwestycja Perła Piotrkowska znajduje się na Katedralnej, ul. Piotrkowska 252/256 (1 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Perła Sp. z o.o. Piotrkowska Sp.k..

Inwestycja Perła Piotrkowska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Perła Piotrkowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 26 do 87 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Perła Sp. z o.o. Piotrkowska Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Perła Piotrkowska

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Perła Piotrkowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Perła Piotrkowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrkowska - pl. Katedralny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Piotrkowska znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w odległości 310 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi w odległości 310 m, Ośrodek Szkoleniowy Oddziału Okręgowego w Łodzi Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Perła Piotrkowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nefretete w odległości 50 m, Diason w odległości 240 m, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital imienia Mikołaja Pirogowa w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Perła Piotrkowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piekarnia, w odległości 70 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Perła Piotrkowska w odległości 300 m znajduje się Koło Wrotki, w odległości 410 m znajduje się Centrum Hatha-Yoga, w odległości 450 m znajduje się Lodowisko miejskie "Bombonierka".

Data publikacji: 24.11.2020

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie