Gardenia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Goska, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Goska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 713 ofert w najbliższej okolicy!

Gardenia

3 zdjęcia

Gardenia
Gardenia
Gardenia

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Gardenia to dobrze pomyślana przestrzeń życia w Gdańsku. Już ponad 270 rodzin zamieszkało na osiedlu, które ciągle się rozwija. Zachowuje przy tym swój rozpoznawalny styl. A zyskuje coraz więcej udogodnień komunikacyjnych. Jego nowy etap to funkcjonalne mieszkania, jakich najczęściej szukają klienci w Trójmieście.

W ramach nowego etapu Gardenii powstaną dwa pięciopiętrowe budynki wielorodzinne. Będą położone w głębi osiedla, przy kameralnej ulicy Stolema. Zostaną utrzymane w charakterystycznym dla tej inwestycji stylu architektonicznym. Minimalistyczna forma, podkreślona śnieżnobiałą barwą elewacji - to jej znak rozpoznawalny. Do tego szklane balustrady, stalowe detale wykończenia i zielone otoczenie. Przestrzeń wokół domów zostanie starannie zagospodarowana, ogrodzona i oświetlona nowoczesnymi lampami ulicznymi. Z myślą o dzieciach powstanie plac zabaw.

W nowej ofercie Gardenii są najchętniej wybierane przez klientów mieszkania dwu- i trzypokojowe. Mają zróżnicowaną powierzchnię, od 40 do 69 metrów kwadratowych. Przewidziano też mieszkania większe, czteropokojowe (75 metrów kwadratowych). Każdy projekt został tak pomyślany, by umożliwić indywidualną aranżację ustawnych pomieszczeń. Mieszkania na parterze mają własne ogródki, a na piętrach - balkony lub głębokie loggie. Duże okna sprawią, że wewnątrz nie zabraknie dziennego światła. Pięciopiętrowe budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy. Mieszkańcy będą mogli korzystać z hali garażowej oraz zewnętrznych miejsc parkingowych.

Inwestycja Gardenia znajduje się na Jasieniu, ul. Goska (5.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Gardenia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Gardenia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gardenia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gardenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Gardenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Damroki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gardenia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Artystyczno Językowe w odległości 370 m, Akademia Tańca i Animacji Just Dance w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gardenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep Mięsny T.Gosz, w odległości 170 m znajduje się Dom Piwa, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gardenia w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 500 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 19.01.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: