Aurum Chojny

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Grażyny, oferowane bezpośrednio przez

Dynamix Sp. z o.o.

Łódź, Górna, Chojny, ul. Grażyny

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 887 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aurum Chojny

6 zdjęć

Aurum Chojny
Aurum Chojny
Aurum Chojny
Aurum Chojny
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (35): wielkość 2,42 - 4,74 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (43 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Aurum Chojny logo

Aurum Chojny to nowoczesne osiedle w wyjątkowej lokalizacji na łódzkich Chojnach.

W nowopowstałym budynku znajdzie się 48 mieszkań o metrażach od 28 do 71 m2, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ulica Grażyny to cicha enklawa w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury – znajduje się blisko centrum, a jednocześnie daleko od zgiełku.

Krótki spacer wystarczy by dostać się do sklepu, przedszkola czy restauracji i apteki. Jest kameralnie i osiedlowo. Ale wystarczy udać się 200 m dalej i znajdziemy się przy ul. Rzgowskiej, skąd szybko dostaniemy się na Piotrkowską lub wyjedziemy poza miasto w kierunku autostrady A1. Oddalone o 1,5 km Stawy Jana staną się Twoją oazą na weekendowy czas z rodziną albo codzienną dawkę sportu.

Stawiamy na jakość na każdym kroku, dlatego Aurum Chojny to budynek o wysokim standardzie. W projektowaniu szukamy optymalnych rozwiązań – komfortowych, przyjemnych dla oka, ale jednocześnie oszczędnych w użytkowaniu i przyjaznych dla środowiska. Trzyszybowe okna, panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne, a także konstrukcja zapewniająca dobrą akustykę to tylko wybrane aspekty, do których przyłożyliśmy szczególną uwagę.

Wybrane elementy standardu wykończenia: Duża dostępność miejsc parkingowych, Komórki lokatorskie, Ogrodzony teren, Instalacja pod monitoring, Automatyczne bramy, Zadaszony stojak na rowery, Fontanna, Kącik dla dzieci z piaskownicą, Ażurowe panele na balkonach, Ścieżka do spacerów z wózkiem lub nauki jazdy na rowerze, Ławeczki w otoczeniu zieleni, Sąsiedzkie współdzielenie – biblioteczka, torby bumerang, umeblowane lobby, nietuzinkowe przestrzenie wspólne.

Aurum Chojny to także możliwość dopasowania mieszkania do swoich potrzeb. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w projektowaniu i pomożemy zaplanować nową aranżację.

Inwestycja Aurum Chojny znajduje się na Chojnach, ul. Grażyny (4.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Dynamix Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aurum Chojny nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamix Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (43 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)

W inwestycji znajduje się 35 komórek lokatorskich wielkość 2,42 - 4,74 m2.

Lokalizacja inwestycji

Blisko do centrum, daleko od zgiełku

Położenie Aurum Chojny jest wyjątkowe. Ulica Grażyny to cicha enklawa w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury. Wzdłuż ulicy rośnie szpaler starych, wysokich drzew. Raz na jakiś czas asfaltową ulicą przejeżdża pojedynczy samochód – najpewniej któregoś z sąsiadów.

Jest kameralnie i osiedlowo. Ale wystarczy udać się 200 m dalej i znajdziemy się przy ul. Rzgowskiej, skąd szybko dostaniemy się na Piotrkowską lub wyjedziemy poza miasto w kierunku autostrady A1. Oddalone o 1,5km Stawy Jana staną się Twoją oazą na weekendowy czas z rodziną albo codzienną dawkę sportu.

• Spokojna, zielona ulica

• Szybki dojazd do centrum

• Bliskie tereny rekreacyjne

Wszystko w zasięgu spaceru

Mieszkając w Aurum Chojny, możesz uniezależnić się od samochodu. Wszystkie codzienne potrzeby spełnisz w najbliższej okolicy.

Krótki spacer wystarczy, aby dostać się do sklepu, drogerii, restauracji, apteki, siłowni czy na pocztę. Na rogu ulicy Grażyny znajdziesz przedszkole, kawałek dalej szkołę podstawową i żłobek. Przesyłki odbierzesz w pobliskim paczkomacie. W Parku Zatorze możesz zrobić trening biegowy, pospacerować z dzieckiem albo po prostu odetchnąć na ławce wśród zieleni.

• do 200 m: paczkomat, plac zabaw, przedszkole, stacja BP

• do 500 m: sklep, apteka, drogeria, dyskont, tramwaj, restauracja, żłobek

• do 1 km: park, siłownia, szkoła podstawowa

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aurum Chojny?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aurum Chojny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 597 metrów od inwestycji Aurum Chojny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aurum Chojny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Chojny znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 135 m, Przedszkole Miejskie nr 66 w odległości 135 m, Żłobek nr 3 w odległości 299 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aurum Chojny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Miejska Chojny w odległości 367 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 543 m, Multi Clinic w odległości 544 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aurum Chojny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 198 m znajduje się Sklep spożywczy - AVAL, w odległości 259 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 279 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Chojny w odległości 286 m znajduje się boisko / kort, w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 398 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 15.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: