Aurum Chojny

8 zdjęć

Aurum Chojny
Aurum Chojny
Aurum Chojny
Aurum Chojny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aurum Chojny dostępnych jest 48 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (35): wielkość 2,42 - 4,74 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca) .
 • miejsca postojowe naziemne (43 miejsca) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 71 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 133 do 9 276 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Aurum Chojny znajduje się 28 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Aurum Chojny logo

Aurum Chojny to nowoczesne osiedle w wyjątkowej lokalizacji na łódzkich Chojnach.

W nowopowstałym budynku znajdzie się 48 mieszkań o metrażach od 28 do 71 m2, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Ulica Grażyny to cicha enklawa w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury – znajduje się blisko centrum, a jednocześnie daleko od zgiełku.

Krótki spacer wystarczy by dostać się do sklepu, przedszkola czy restauracji i apteki. Jest kameralnie i osiedlowo. Ale wystarczy udać się 200 m dalej i znajdziemy się przy ul. Rzgowskiej, skąd szybko dostaniemy się na Piotrkowską lub wyjedziemy poza miasto w kierunku autostrady A1. Oddalone o 1,5 km Stawy Jana staną się Twoją oazą na weekendowy czas z rodziną albo codzienną dawkę sportu.

Stawiamy na jakość na każdym kroku, dlatego Aurum Chojny to budynek o wysokim standardzie. W projektowaniu szukamy optymalnych rozwiązań – komfortowych, przyjemnych dla oka, ale jednocześnie oszczędnych w użytkowaniu i przyjaznych dla środowiska. Trzyszybowe okna, panele fotowoltaiczne zasilające części wspólne, a także konstrukcja zapewniająca dobrą akustykę to tylko wybrane aspekty, do których przyłożyliśmy szczególną uwagę.

Wybrane elementy standardu wykończenia: Duża dostępność miejsc parkingowych, Komórki lokatorskie, Ogrodzony teren, Instalacja pod monitoring, Automatyczne bramy, Zadaszony stojak na rowery, Fontanna, Kącik dla dzieci z piaskownicą, Ażurowe panele na balkonach, Ścieżka do spacerów z wózkiem lub nauki jazdy na rowerze, Ławeczki w otoczeniu zieleni, Sąsiedzkie współdzielenie – biblioteczka, torby bumerang, Umeblowane lobby, Nietuzinkowe przestrzenie wspólne.

Aurum Chojny to także możliwość dopasowania mieszkania do swoich potrzeb. Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w projektowaniu i pomożemy zaplanować nową aranżację

Inwestycja Aurum Chojny znajduje się na Chojnach, ul. Grażyny null (4.5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Dynamix Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aurum Chojny w sprzedaży jest 48 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 71 metrów kwadratowych , w cenie od 8 133 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Dynamix Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (44 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (43 miejsca)

W inwestycji znajduje się 35 komórek lokatorskich wielkość 2,42 - 4,74 m2.

Lokalizacja inwestycji

Blisko do centrum, daleko od zgiełku Położenie Aurum Chojny jest wyjątkowe. Ulica Grażyny to cicha enklawa w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiej infrastruktury. Wzdłuż ulicy rośnie szpaler starych, wysokich drzew. Raz na jakiś czas asfaltową ulicą przejeżdża pojedynczy samochód – najpewniej któregoś z sąsiadów. Jest kameralnie i osiedlowo. Ale wystarczy udać się 200 m dalej i znajdziemy się przy ul. Rzgowskiej, skąd szybko dostaniemy się na Piotrkowską lub wyjedziemy poza miasto w kierunku autostrady A1. Oddalone o 1,5km Stawy Jana staną się Twoją oazą na weekendowy czas z rodziną albo codzienną dawkę sportu. • Spokojna, zielona ulica • Szybki dojazd do centrum • Bliskie tereny rekreacyjne Wszystko w zasięgu spaceru Mieszkając w Aurum Chojny, możesz uniezależnić się od samochodu. Wszystkie codzienne potrzeby spełnisz w najbliższej okolicy. Krótki spacer wystarczy, aby dostać się do sklepu, drogerii, restauracji, apteki, siłowni czy na pocztę. Na rogu ulicy Grażyny znajdziesz przedszkole, kawałek dalej szkołę podstawową i żłobek. Przesyłki odbierzesz w pobliskim paczkomacie. W Parku Zatorze możesz zrobić trening biegowy, pospacerować z dzieckiem albo po prostu odetchnąć na ławce wśród zieleni. • do 200 m: paczkomat, plac zabaw, przedszkole, stacja BP • do 500 m: sklep, apteka, drogeria, dyskont, tramwaj, restauracja, żłobek • do 1 km: park, siłownia, szkoła podstawowa

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aurum Chojny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aurum Chojny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Aurum Chojny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzgowska - cm. Rzgowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aurum Chojny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Chojny znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 66 w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aurum Chojny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 390 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 480 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Chojny w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 10.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chojnach

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: