Krzycka Willa Miejska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomar Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 435 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Słoneczny Zakątek(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Skarbców (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 364/m2
  Słoneczny Zakątek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 35 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 49 ofert
  WPBM Mój Dom S.A.
 • Między Parkami(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 34 - 119 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 5 ofert
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Murapol Zielone Bulwary(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Pod wynajem
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 58
  Powierzchnia: 28 - 54 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Krzycka Willa Miejska to inwestycja, która w swojej architekturze nawiązuje do mieszczańskiej formy budynku, charakterystycznego dla Wrocławia z przełomu XIX i XX wieku, tzw. willi miejskiej, czyli domu dla kilku rodzin, otoczonego zielenią. Projekt ten umieszczony został w kontekście dzielnicy Krzyki, w której się znajduje. Dzielnicy pełnej willi, uporządkowanych ulic, alejek i zieleni, przyjaznej dla mieszkańców.Projekt Krzycka Willa Miejska to starannie zaprojektowany kompleks pięciu domów, które swoim stylem nawiązują do willowego charakteru dzielnicy Krzyki. Do budowy wybrano materiały i technologie najwyższej jakości. Ważnym elementem inwestycji Krzycka Willa Miejska są starannie zaprojektowane strefy wejścia oraz klatki schodowe, które swoim estetycznym wyglądem dopełniają całości, wspaniale się z nią komponując i wpisując w charakter budynków. Uzupełnieniem oferty eleganckich i komfortowych mieszkań w stylowych willach jest starannie zaprojektowane otoczenie wokół domu. Teren zostanie ogrodzony i odpowiednio oświetlony. W pięknym ogrodzie będą mogli Państwo wypocząć w altanie, a dzieci z przyjemnością skorzystają z placu zabaw.W każdej z willi znajdują się cichobieżne windy dostępne z poziomu garażu. Budynki posiadają także przestronny podziemny parking, z miejscami zaplanowanymi dla wszystkich lokatorów oraz komórkami lokatorskimi. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców: ergonomiczne wnętrza, duży dostęp światła dziennego, eleganckie, drewniane drzwi balkonowe i okna. Mieszkania na parterze wyposażono dodatkowo w rolety okienne.W każdym mieszkaniu zaplanowano łącza teleinformatyczne, sieć komputerową, instalację domofonu oraz instalację dostosowaną do odbioru cyfrowej TV naziemnej, satelitarnej i kablowej. We wszystkich mieszkaniach zapewniono instalacje do montażu klimatyzacjiW trosce o komfort naszych mieszkańców wszystkie budynki posiadają cichobieżne windy i garaż podziemny. Domy zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Krzycka Willa Miejska znajduje się na Krzykach, ul. Krzycka 71 (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Domar Development.

Inwestycja Krzycka Willa Miejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krzycka Willa Miejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domar Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Krzycka Willa Miejska

Wielkim atutem Krzyckiej Willi Miejskiej jest doskonała lokalizacja, jedynie 15 minut od centrum Wrocławia. Inwestycja znajduje się w prestiżowej dzielnicy Krzyki. W najbliższym sąsiedztwie, oprócz wspaniałych parków (m.in. Park Południowy), malowniczych i klimatycznych uliczek z przedwojennymi kamienicami i piękną zielenią, znajdą Państwo również pełną infrastrukturę (m.in. przychodnia, przedszkole, szkoła, sklepy, restauracje, centrum fitness, korty tenisowe), która czyni to miejsce wyjątkowo komfortowym.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 250 metrów od inwestycji Krzycka Willa Miejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Skarbowców (16500).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Krzycka Willa Miejska znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 550m, Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 61 w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Apteka Krzycka, w odległości 300 m znajduje się Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 550 m znajduje się Róża Wiatrów s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Pub & Restaurant SiSi, w odległości 300 m znajduje się eCard, w odległości 350 m znajduje się Restauracja Della Casa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Aleksandra. Studio Wellness, w odległości 500 m znajduje się Body Slim. Club fitness, w odległości 550 m znajduje się Top Fitness.

Data publikacji: 09.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie