Apartamenty Park Szczęśliwicki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Włodarzewska 70(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ochota, Szczęśliwice, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Włodarzewska 70
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 35 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 3 oferty
  Dom Development S.A.
 • Osiedle Aurora(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Raków, ul. Jutrzenki (5.6 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Aurora
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 122
  Powierzchnia: 33 - 98 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dantex
 • Golden Space(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Budki Szczęśliwickie (5.7 km od centrum Warszawy)
  Golden Space
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 40 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Nexity Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Park Szczęśliwicki

Przedstawiamy Apartamenty Park Szczęśliwicki, których adres - ulica Przy Parku 6 - określa charakter tego miejsca. Są one usytuowane w jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, Ochocie – z centrum będącym w zasięgu ręki. Z okien tarasów i balkonów będzie można podziwiać piękny widok na park Szczęśliwicki, który znajduje się zaledwie kilka kroków od inwestycji. Na inwestycję składają się cztery kameralne, stylowo zaprojektowane wille miejskie o wysokości trzech pięter, w każdej z nich znajdą się wysokiej jakości, przestronne apartamenty z garażem podziemnym.

Inwestycja Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Przy Parku 6 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Park Szczęśliwicki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przy Parku 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne,,Piotruś Pan" w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" w odległości 420 m, Niepubliczne Przedszkole Radosne Dzieciaki w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy "U Michała", w odległości 360 m znajduje się Rynek Włodarzy, w odległości 450 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki w odległości 100 m znajduje się Sanus Fitness, w odległości 140 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.08.2017

Data aktualizacji: 17.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie