Apartamenty Park Szczęśliwicki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.2
2
54,09 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Park Szczęśliwicki

Przedstawiamy Apartamenty Park Szczęśliwicki, których adres - ulica Przy Parku 6 - określa charakter tego miejsca. Są one usytuowane w jednej z najstarszych dzielnic Warszawy, Ochocie – z centrum będącym w zasięgu ręki. Z okien tarasów i balkonów będzie można podziwiać piękny widok na park Szczęśliwicki, który znajduje się zaledwie kilka kroków od inwestycji. Na inwestycję składają się cztery kameralne, stylowo zaprojektowane wille miejskie o wysokości trzech pięter, w każdej z nich znajdą się wysokiej jakości, przestronne apartamenty z garażem podziemnym.

Inwestycja Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Przy Parku 6 (4.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Park Szczęśliwicki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 54 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 54 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 54 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PRZY PARKU 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Park Szczęśliwicki znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Piotruś Pan. Przedszkole niepubliczne w odległości 250m, Przedszkole i Akademia Maluszka "Złote Smoczki" w odległości 450m, Warsaw Study Centre (Ochota) w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Centrum Probalance, w odległości 450 m znajduje się Przy Parku. Apteka, w odległości 450 m znajduje się Amer Dental. Klinika stomatologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Pub Żywiecki, w odległości 350 m znajduje się Pub Stara Kuźnia, w odległości 400 m znajduje się Rynek Włodarzy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się Global Fitness, w odległości 300 m znajduje się Park Szczęśliwicki, w odległości 550 m znajduje się Gravitan Health and Sport Clubs.

Data publikacji: 21.08.2017

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie