Nowa Racławicka

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez Develia

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Racławicka

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Nowa Racławicka

4 zdjęcia

Nowa Racławicka
Nowa Racławicka
Nowa Racławicka
Nowa Racławicka

Najbliższe inwestycje

 • Planty Racławickie
  od: 9 025 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

 • Kameralna Olszówka
  od: 8 400 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

 • Między Parkami
  od: 7 499 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w dzielnicy Krzyki, w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone – Park Południowy i Park Grabiszyński. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Oferta

Nowa Racławicka jest realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Inwestycję wyróżnia różnorodność oferty, dzięki której wyboru wymarzonego mieszkania dokonać można spośród kilku rodzajów mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych. Dostępne są również mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi tarasami. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków.

Atuty inwestycji:

1. Doskonała lokalizacja na Krzykach

2. Atrakcyjne parki w pobliżu – Park Południowy, Park Grabiszyński, Park Mamuta

3. Dobrze rozwinięta infrastruktura

4. Duży wybór placówek edukacyjnych w okolicy

5. Szybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Inwestycja Nowa Racławicka znajduje się na Krzykach, ul. Racławicka (5 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Nowa Racławicka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Racławicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 7 599 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (13)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Racławicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Nowa Racławicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racławicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Racławicka znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno- Przedszkolny Nr 16 w odległości 220 m, Przedszkole Nr 16 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa Nr 16 w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Racławicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Racławicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Trivoli.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Racławicka w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.08.2019
Data aktualizacji: 15.12.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: