Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Racławicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Krzyki, Osiedle Krzyki, ul. Racławicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa RacławickaNowa Racławicka

4 zdjęcia

Nowa Racławicka
Nowa Racławicka
Nowa Racławicka
Nowa Racławicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (13)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w dzielnicy Krzyki, w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Nieopodal znajdują się rozległe tereny zielone – Park Południowy i Park Grabiszyński. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Oferta

Nowa Racławicka jest realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Inwestycję wyróżnia różnorodność oferty, dzięki której wyboru wymarzonego mieszkania dokonać można spośród kilku rodzajów mieszkań 2, 3 i 4-pokojowych. Dostępne są również mieszkania dwupoziomowe z przestronnymi tarasami. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków.

Atuty inwestycji:

1. Doskonała lokalizacja na Krzykach

2. Atrakcyjne parki w pobliżu – Park Południowy, Park Grabiszyński, Park Mamuta

3. Dobrze rozwinięta infrastruktura

4. Duży wybór placówek edukacyjnych w okolicy

5. Szybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Inwestycja Nowa Racławicka znajduje się na Krzykach, ul. Racławicka (5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Nowa Racławicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Racławicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (71 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (210 miejsc)

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Racławicka?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Racławicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1780 metrów od inwestycji Nowa Racławicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Racławicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Racławicka znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 w odległości 147 m, Przedszkole nr 16 w odległości 186 m, Szkoła Podstawowa nr 16 w odległości 221 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Racławicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 417 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 422 m, MedicArt w odległości 705 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Racławicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 294 m znajduje się Żabka, w odległości 296 m znajduje się Żabka, w odległości 301 m znajduje się Ziarnoo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Racławicka w odległości 276 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 314 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.08.2019
Data aktualizacji: 26.06.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023