Młoda Morena etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDekpol Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 198 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Przystanek Morena(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Powstania Listopadowego (4.8 km od centrum Gdańska)
  Przystanek Morena
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  #mrdom
 • Foresta(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Myśliwska (4.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 8 148/m2
  Foresta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 75 - 123 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Central Park(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piecewska (4.1 km od centrum Gdańska)
  Central Park
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 83
  Powierzchnia: 44 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 23 oferty
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

W malowniczej scenerii, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i przyrody powstaje nasze nowe osiedle "Młoda Morena", położone przy ul. Dolne Migowo w Gdańsku. Jest to inwestycja z gotową infrastrukturą - doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, a jednocześnie w zacisznym zakątku Moreny. W odległości 10 minut od inwestycji znajdzie się przystanek PKM. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki oraz cała sieć sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych.Ta wspaniale umiejscowiona inwestycja i jej przyjazna architektura to bez wątpienia jedna z perełek trójmiejskich przedsięwzięć deweloperskich. Swoją ostoję znajdą tu zarówno młodzi ludzie, którzy po raz pierwszy nabywają mieszkanie, rodziny z dziećmi pragnące zwiększyć komfort życia z dorastającymi pociechami oraz osoby starsze, ceniące sobie wygodę.Klasyczna i stonowana architektura Młodej Moreny – współgrająca z malowniczymi pagórkami porośniętymi lasem – pozwoli jego mieszkańcom na pełny relaks o każdej porze dnia i w każdej porze roku.Na Osiedlu wybudowane zostaną 3 pięciopiętrowe budynki, w których w kondygnacji podziemnej znajdą się miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki, a budynek przystosowany będzie do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Inwestycja Młoda Morena etap II znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Dolne Migowo 13 (4.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Dekpol Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Młoda Morena etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 161 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Młoda Morena etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dekpol Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 161 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Młoda Morena etap II

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młoda Morena etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Młoda Morena etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budapesztańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młoda Morena etap II znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Morenowy Raj w Gdańsku w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami sportowymi w odległości 210 m, Niepubliczna Placówka Oswiatowa "Efecto" w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młoda Morena etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Piekarnia, w odległości 410 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 430 m znajduje się Kupiec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młoda Morena etap II w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.11.2017

Data aktualizacji: 01.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie