Wola Nowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDantex

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 510 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forum Wola Etap III(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 46 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Forum Wola Etap III
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 77 m2
  Liczba pokoi: 3
  Robyg S.A.
 • Yana(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Jana Kazimierza 35/37 (5 km od centrum Warszawy)
  Yana
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 65 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Willa Odolany(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Odolany, ul. Boguszewska (5.1 km od centrum Warszawy)
  Willa Odolany
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 56 m2
  Liczba pokoi: 3
  Garden City Development

Opis Inwestycji

Wola Nowa

Osiedle Wola Nowa usytuowane jest w zachodniej części dzielnicy, przy ul. Wolskiej – historycznym trakcie miasta.Osiedle Wola Nowa to awangardowa kompozycja na planie trapezu – estetyka geometrii czworokąta tworzy harmonijną przestrzeń zapraszającą. Architektura budynku utrzymana jest w nurcie modernistycznym, z zachowaniem kanonów tego stylu. Horyzontalne podziały elewacji, okna w układzie pasmowym i rytm głęboko wciętych loggii dynamizują bryłę, nadając jej elegancką, lekką formę. Oryginalnym, asymetrycznym wyróżnikiem jest wyniosła, dwunastokondygnacyjna dominanta, dostrajająca budynek do miejskiej tkanki Woli.

Inwestycja Wola Nowa znajduje się na Odolanach, ul. Wolska 171/175 (4.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dantex.

Inwestycja Wola Nowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 369 nowych mieszkań. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wola Nowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 96 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dantex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 369 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Wola Nowa

Spójna, geometryczna zabudowa zajmuje północno-zachodnią część kwartału Woli, zdefiniowanego przez ulice Wolską, Goleszowską, J. Sowińskiego i Jana Kazimierza. Strategiczna dla mieszkańców jest ulica Jana Kazimierza, która przebiega zaledwie 200 m od wejścia na osiedle.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Wola Nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sowińskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Nowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 380 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZIELONA ŻYRAFA w odległości 400 m, Akademia-Policealna Szkoła Zawodowa Nr 1 dla Dorosłych w Warszawie w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wola Nowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika okulistyczna - Dr Nowosielska w odległości 350 m, Centrum medyczne Medi Partner w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Nowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Nowa w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2019

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie